Mam prosbe o Wasza pomoc.
Wyjezdzam do Azji na dwa miesiace. W szafie Nikon D50 z podstawowym obiektywem. Plus jeszcze kamera jakas SONEGO HD. Jade robic badania antropologiczne, w miejscach ktorych nie zawsze jest mile widziane latanie z lustrzanka, i jeszcze wyciaganie kamery aby cos nagrac. Planuje wizyte w kilku plemionach.
I tu prosba do was, otoz nie wiem co zrobic czy ewentualnie brac Lustrzanke i kamere, plus przed wyjazdem dokupic jakis obiektyw. Czy nie lepiej bedzie zakupic czegos z pogranicza Samsunga EX1, Panasonica LX5, i Canona G12. Budzet mam ograniczony do 2 tys. I nie chce wiecej wydawac. Wyjazd i tak mnie drogo kosztuje.
Myslalem o Canonie G12, gdyz ma dodatkowo opcje robienia filmow. A to po czesci pozwoli mi zostawic kamere w domu.
Bede wdzieczny za Wasza pomoc. Pozdrawiam
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami