Szukaj
Tylko ostatni kadr mi nie podchodziresztę "kupuję"
pozdrawiam
Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES
Jak byś ponumerował to bym napisał że 4 mi się podoba, szkoda jedynie obciętego dziobu po lewej
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
super... dzieki![]()
... i tak się ciągle wszystko zmienia...
Zdjęcia mało kontrastowe, kadry krzywe i przypadkowe. Jeśli takie było zamierzenie to jest ok.
Jeśli było zamierzone, to jest ok, a jeśli nie to nie jest ok? Yyyy troszkę nie pojmuję takich ludzi, zdecyduj się czy dla Ciebie jest ok, a nie dla zamiarów fotografa..
Pozatym te kolory są feee, nie prezentują sobą nic, najlepszy strzał to 4 poza tym zbyt wąskim kadrowaniem i spartoleniem kolorów ;P
D90 || N18-105 || N35 2.0D || N50 1.4D || J135 3.5
Że przypadkowe to bym nie powiedział, ale że zniszczone fatalną obróbką i krzywe to jak najbardziej. Najciekawsze ostatnie.
A new shit has come to light...
Jak tu poza krzywymi nic nie bylo robione![]()
... i tak się ciągle wszystko zmienia...
Skontaktuj się z nami