Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: malutek

  1. #11

    Domyślnie

    bardzo ciekawe fotki masz na swojej stronce,
    proszę odpowiedz juakimi szkiełkami fotografujesz?
    które są ulubionymi - najlepiej leżą na body?
    Janeek
    ________
    Pełen SafePaq

  2. #12

    Domyślnie

    witam
    Janeek foty ze stronki w 99% wykonałem panasem fz-30+dcr-250,jedynie kilka ostatnich makro d70s i 105 vr,mam od około 3 tygodni.pozdrawiam...............

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arachiusz Zobacz posta
    Gnojek ma 7 milimetrów........
    a na dwójce prezentuje się jak dostojny posąg
    super

  4. #14

    Domyślnie

    już jest o i wylinke większy a je ze hej !!!

    ''Qń-a z kopyrami''

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  5. #15

    Domyślnie

    Patrz, pan, jakie te patyczaki potrafią modliszki udawać

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •