Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Droga do HADESU

  1. #11

    Domyślnie

    sorry, ale ja nic ciekawego w tym kadrze nie widzę

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krokus66 Zobacz posta
    Mnie to słońce denerwuje.
    Oj! Nie miałem zamiaru nikogo denerwować. Dla mnie to zabawa. Oderwanie na chwilę od szarej rzeczywistości.

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    to planeta Twinsun znana z gry Little Big Adventure
    Gier nie znam. Duże słońce jest prawdziwe, a małe wyszło przypadkiem

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Z. Zobacz posta
    A ta pierwsza brama po lewej, gdzie o ile się nie mylę podstawiają się furgonetki z (pocztowymi) pieniędzmi, nie jest przypadkiem objęta zakazem fotografowania? Brzydkie to nasze miasto z tej strony, mimo dwóch słońc jak na Tatooine

    W drugiej bramie po lewej kiedyś był jeden z najstarszych zakładów fotograficznych w Siedlcach. Brama przy nim i przyległe podwórko stanowiły nieformalny skrót do wszystkich szkół koło parku, w tym mojej
    To chyba nie te czasy gdy nawet bramy z ukosa nie można było fotografować. Proszę zobaczyć, że widać odnowione budynki. Wcale tam nie jest tak brzydko. A w pobliżu jest przecież park z pałacem (też odnowionym).
    Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
    Pozdrawiam. M.K.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •