sorry, ale ja nic ciekawego w tym kadrze nie widzę![]()
Szukaj
sorry, ale ja nic ciekawego w tym kadrze nie widzę![]()
Oj! Nie miałem zamiaru nikogo denerwować. Dla mnie to zabawa. Oderwanie na chwilę od szarej rzeczywistości.
Gier nie znam. Duże słońce jest prawdziwe, a małe wyszło przypadkiem
To chyba nie te czasy gdy nawet bramy z ukosa nie można było fotografować. Proszę zobaczyć, że widać odnowione budynki. Wcale tam nie jest tak brzydko. A w pobliżu jest przecież park z pałacem (też odnowionym).
Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
Pozdrawiam. M.K.
Skontaktuj się z nami