Witam
To mój dziewiczy wpis więc kłaniam się nisko
Dwa dni temu zblokował nam sie D50, blokada menu, nie wyłączał się ,
po wyjęciu i włożeniu baterii - jedno zdjęcie i tylko szare smugi na wyświetlaczu.
Czy ktoś miał podobny przypadek?? i Jak się to skończyło ??
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami