różne tu tematy były obgadane, to i ja może zapytam z nieco innej "mańki" ...
* potrzebuję dobrej pomki do oponek ... tak ze 2.5 atm... najchętniej nożna (bo tańsza), ale może znacie jakieś ze sprężarką na 12V? Miałem takie chińske g****, rozsypało mi się po niedługim czasie, a jak zapytałem w sklepie moto, Pan pokazał mi jakąś polską z plastikowym tłokiem... nie wyglądało to solidnie.
Mała być nie musi, byle wydajna była![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami