Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Rewelacyjne GIFy

    Na forum panoramistycznym znalazłem ten oto link:

    http://fromme-toyou.tumblr.com/tagged/gif

    są na nim rewelacyjnie zrobione GIFy, ma ktoś jakąś wiedze jak je zrobic?
    de czysta i szkua

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    dobry gość z gazetą, ustawiasz modelkę walisz serią i sklejasz w gifa im szybsza seria tym płynniejsza będzie animacja i większa zabawa z obróbką

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eagis Zobacz posta
    Jak w "Proroku Codziennym"
    Dokładnie
    Kobieta z Sonnarem też może

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darkmajin Zobacz posta
    dobry gość z gazetą, ustawiasz modelkę walisz serią i sklejasz w gifa im szybsza seria tym płynniejsza będzie animacja i większa zabawa z obróbką
    Albo wyciągasz kamerę kręcisz parosekundowego filma, później wyciągasz pojedyncze klatki i sklejasz w gifa.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 02-05-2011 o 21:00 Powód: pis.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  6. #6

    Domyślnie

    Raczej kamerę, bo nawet seria z D3 będzie zbyt wolna i ruch nie będzie aż tak płynny.
    Jacek

  7. #7

    Domyślnie

    W szczególności zarąbiste są te "busy day in Manhattan" oraz "Who wants to lick thbe bowl" Normalnie czary z ulicy Pokątnej
    Aż zadziwiająca jest ta statyczność modeli...mhh

  8. #8
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Raczej kamerę, bo nawet seria z D3 będzie zbyt wolna i ruch nie będzie aż tak płynny.
    A kto każe mrugać/ruszać modelce w normalnym tempie? Można poprosić żeby zrobiła to wolniej

    Cytat Zamieszczone przez TMB Zobacz posta
    W szczególności zarąbiste są te "busy day in Manhattan" oraz "Who wants to lick thbe bowl" Normalnie czary z ulicy Pokątnej
    Aż zadziwiająca jest ta statyczność modeli...mhh
    Selektywne wklejanie wybranych obszarów > złożenie gifa.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TMB Zobacz posta
    W szczególności zarąbiste są te "busy day in Manhattan" oraz "Who wants to lick thbe bowl" Normalnie czary z ulicy Pokątnej
    Aż zadziwiająca jest ta statyczność modeli...mhh
    A co za problem?
    wybierasz jena statyczna klatkę całą, a później tylko wstawiasz nowe "wycinki"

    Edit widzę że Ku6i mnie ubiegł
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  10. #10

    Domyślnie

    wszysko ladnie pieknie ale jakim softem to najlepiej potraktowac, skoro mowicie ze to z filmu, pewnie najblizej after effectem. Robilem sobie kiedys byle jakie gify w prostych gif animatorach, takie proste bzdety i nie moglem zrobic animacji w tak dobrej jakosci... pomóżcie bardzo spodobały mi sie te gify
    de czysta i szkua

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •