Na forum panoramistycznym znalazłem ten oto link:
http://fromme-toyou.tumblr.com/tagged/gif
są na nim rewelacyjnie zrobione GIFy, ma ktoś jakąś wiedze jak je zrobic?
Szukaj
Na forum panoramistycznym znalazłem ten oto link:
http://fromme-toyou.tumblr.com/tagged/gif
są na nim rewelacyjnie zrobione GIFy, ma ktoś jakąś wiedze jak je zrobic?
de czysta i szkua
dobry gość z gazetą, ustawiasz modelkę walisz serią i sklejasz w gifa im szybsza seria tym płynniejsza będzie animacja i większa zabawaz obróbką
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 02-05-2011 o 21:00 Powód: pis.
Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120
Raczej kamerę, bo nawet seria z D3 będzie zbyt wolna i ruch nie będzie aż tak płynny.
Jacek
W szczególności zarąbiste są te "busy day in Manhattan" oraz "Who wants to lick thbe bowl"Normalnie czary z ulicy Pokątnej
Aż zadziwiająca jest ta statyczność modeli...mhh
Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120
wszysko ladnie pieknie ale jakim softem to najlepiej potraktowac, skoro mowicie ze to z filmu, pewnie najblizej after effectem. Robilem sobie kiedys byle jakie gify w prostych gif animatorach, takie proste bzdety i nie moglem zrobic animacji w tak dobrej jakosci... pomóżciebardzo spodobały mi sie te gify
de czysta i szkua
Skontaktuj się z nami