Close

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 108
  1. #1

    Domyślnie Grupa dolnośląska - spotkanie

    Grupa dolnośląska forum Nikona w osobach: Imago i Mancini wymyśliła kolejne spotkanie. Mini zlot. O ile śnieg nam dopisze celem spotkania będzie: zjeżdżanie na sankach, lepienie bałwanków (kto się nie pojawi albo zapomni sprzętu do zjeżdżania będzie bałwan ) i możliwe, że wojna na śnieżki . Generalnie zlot ma polegać tylko i wyłącznie na dobrej zabawie. Aparaty potrzebne będą jedynie w celach dokumentacyjnych . Po zabawie możemy udać się do jakiejś knajpki w celach "rozgrzewająch" . Wszyscy mile widziani. Przybliżony termin - sobota za tydzień. Przybliżone miejsce - Jelenia Góra (dokładniejsza lokalizacja jest ustalana - propozycje górek do zjeżdżania mile widziane). Serdecznie zapraszamy!
    Pojawiam się i znikam...

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar koka
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    164

    Domyślnie

    oo jak fajnie

    fajna jest gora do zjezdżania na zabobrzu ( kolo blaszaka ) , ewentualnie kolo kosciola św.Wojciecha :]
    ALE chyba nic z tego - bo snieg topnieje

    a może was znam ??
    Ostatnio edytowane przez koka ; 30-01-2007 o 00:12
    żyj tak, jakby jutro miał się skończyć świat...

  3. #3

    Domyślnie

    Ewentualnie jak śniegu nie będzie to coś innego można wymyślić . Chodzi tylko o to, żeby się spotkać i pobawić wspólnie . Ale słyszałam, że od czwartku zima ma wracać więc jeszcze szansa jest .
    Ta górka koło blaszaka to chyba za bardzo na ulicę wychodzi tak mi się zdaje - chyba że to ta koło kościoła a koło blaszaka jest inna której nie kojarzę. Lepsza jest na Kiepury . Gdzie jest kościół św. Wojciecha to nie wiem, bo miłością do kościołów nie pałam więc nazwy im nadane mnie nie interesują.

    Czy mnie znasz? Nie wiem... (Manciniego możesz nie znać bo on jest z Lubina)
    Najprostszy sposób żeby się tego dowiedzieć, to spotkać się i przekonać na własne oczy .
    Ostatnio edytowane przez Imago ; 30-01-2007 o 00:46 Powód: luki w pamięci
    Pojawiam się i znikam...

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar koka
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    164

    Domyślnie

    hehe zapewne i tak :]
    to gorka na kiepury moze byc w celu pogadania
    żyj tak, jakby jutro miał się skończyć świat...

  5. #5

    Domyślnie

    no fajnie...ja z racji wieku to chyba za bałwana bym robił , ale można cóś pocykać...chodzi o 3 czy 10 lutego?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #6

    Domyślnie

    3-ego. Tylko narazie w Jeleniej śniegu jak na lekarstwo .
    A cykać można ale tylko pamiątkowo bo spotkać byśmy się mieli nie po to żeby fotografować .
    Pojawiam się i znikam...

  7. #7

    Domyślnie

    ja ostatnio cykałem wyłącznie pamiątkowo/archiwistycznie/aukcjowo/lekcyjnie więc chciałbym trochę się oderwać od szrej rzeczywistości w kierunku że tak powiem bardziej art może jakie street foto się zabawimy
    pisałaś do wszystkich ludzi z jelonki czy z okolic (np wrocek) też?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #8

    Domyślnie

    Jeszcze nie do wszystkich. Street owszem dobra myśl ale akurat ten zlot miał być tylko i wyłącznie w celach towarzyskich .

    EDIT:
    Zna ktoś zaklinacza śniegu?
    Ostatnio edytowane przez Imago ; 31-01-2007 o 13:32 Powód: zaklinacz śniegu potrzebny
    Pojawiam się i znikam...

  9. #9

    Thumbs up

    Ten weekend niestety odpada dla mnie ale później chętnie gdzieś na zdjęcia wyskoczę!
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar koka
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    164

    Domyślnie

    mozna i pocykać , tylko co ??
    żyj tak, jakby jutro miał się skończyć świat...

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •