Zapraszam:
Szukaj
Zapraszam:
Nikon - przybora
"Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć." -M.Maliński
A może tak lepiej ? hm...
Nikon - przybora
"Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć." -M.Maliński
dwójka chyba lepsza ,ogólnie przyjemna fotka.
Bardzo przyjemne kolory, na jedynce mamy bonusik w postaci nieba![]()
Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam
W tym miejscu trzeba się chwalić sprzętem?
Skontaktuj się z nami