Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zielone Fale

  1. #1

    Domyślnie Zielone Fale

    Może się podobać bądź nie. A ja z chęcią wysłucham dlaczego tak albo i nie


    Ostatnio edytowane przez JaroPienza ; 28-04-2011 o 23:25 Powód: zmiana zdjęcia

  2. #2

    Domyślnie

    Pierwszy i drugi plan cacy do drzewek, potem juz zielen mi nie pasuje....ale to ja

  3. #3

    Domyślnie

    Dodam jeszcze swiatlo, ktore mi nie lezy.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  4. #4

    Domyślnie

    Greg ma rację - za niebiesko się tam robi, a zieleń w takim odcieniu nie wygląda ładnie. Do tego pagórki się pochylają i jakoś mi to psuje kompozycję. Słowem dziabnięcie od góry bym proponował, tak do pierwszego pochylonego grzbietu po lewej.
    A new shit has come to light...

  5. #5

    Domyślnie

    W sumie to nie wiem czy bym chciał prze kadrować. Ale powalczyć z tą zielenią to muszę. Co do światła to poźniej już tylko ciemniej było. Chyba zdjęcie zostanie potraktowane jako treningowe

  6. #6

    Domyślnie

    Może po podmianie jest lepiej??

  7. #7

    Domyślnie

    Podmieniłeś to pierwsze? Tak to nie rób, bo nie ma porównania, no i ci co później zajrzą nie będą wiedzieli o czym była mowa.
    A new shit has come to light...

  8. #8

    Domyślnie Zielone Fale

    Masz racje Duder. Wstawie jutro.Kompa juz wylaczylem

  9. #9

    Domyślnie

    Te różowe krzaczki po poprawce nie wyglądają dobrze....
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •