Szukaj
Pierwszy i drugi plan cacy do drzewek, potem juz zielen mi nie pasuje....ale to ja![]()
Nikon http://greg77.com/
Dodam jeszcze swiatlo, ktore mi nie lezy.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Greg ma rację - za niebiesko się tam robi, a zieleń w takim odcieniu nie wygląda ładnie. Do tego pagórki się pochylają i jakoś mi to psuje kompozycję. Słowem dziabnięcie od góry bym proponował, tak do pierwszego pochylonego grzbietu po lewej.
A new shit has come to light...
W sumie to nie wiem czy bym chciał prze kadrować. Ale powalczyć z tą zielenią to muszę. Co do światła to poźniej już tylko ciemniej było. Chyba zdjęcie zostanie potraktowane jako treningowe
Może po podmianie jest lepiej??
Podmieniłeś to pierwsze? Tak to nie rób, bo nie ma porównania, no i ci co później zajrzą nie będą wiedzieli o czym była mowa.
A new shit has come to light...
Masz racje Duder. Wstawie jutro.Kompa juz wylaczylem
Te różowe krzaczki po poprawce nie wyglądają dobrze....
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Skontaktuj się z nami