Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: ...ech,te pola.

  1. #11

    Domyślnie

    "Trójka ma słabe ostatnie plany,"

    Nie wspomnialem o tym poniewaz dostrzegam zamysl, ktory sie z tym kloci.
    Po prawdzie jednak z kazdego ujecia mozna bez szkody obciac nieco podlogi
    i wspomniane 3 ujecie moznaby wtedy od sufitowej strony ulepszyc.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  2. #12

    Domyślnie

    Ładnie poukładane w kadrach,światło i kolor.Pozdrawiam

  3. #13

    Domyślnie

    Ładnie. Na jedynce wg mnie cywilizacja z tyłu nie przeszkadza. Jedyne do czego ja mogę się przyczepić to wrażenie zbyt dużego odszumiania - nie wiem dlaczego to tak wygląda i jak to jest osiągnięte, ale takie wrażenie odniosłem. Jak się w TD suwaczki weźmie mocno w prawo to właśnie tak mniej więcej to wygląda.

    Dwója i trójka, bez zarzutu... Lepszych bym nie zrobił więc mi się podobają

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeker Zobacz posta
    Z ciekawosci - ktorym szkielkiem?
    ...1 i 3 N70-300VR a 2 N18-105.

    Cytat Zamieszczone przez Sendilkelm Zobacz posta
    Jedyne do czego ja mogę się przyczepić to wrażenie zbyt dużego odszumiania - nie wiem dlaczego to tak wygląda i jak to jest osiągnięte
    ...Rafałku, taka była przejrzystość powietrza(niestety), zdjęcia nie odszumiałem w ogóle ponieważ nie widziałem takiej potrzeby.Pozdrowionka.


    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    Po dwóch miesiącach obcowania z nowym nabytkiem będzie bdb
    ...

    Dziękuję Wszystkim.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez touran Zobacz posta
    ...Rafałku, taka była przejrzystość powietrza(niestety), zdjęcia nie odszumiałem w ogóle ponieważ nie widziałem takiej potrzeby.Pozdrowionka.
    Naprawdę zdziwiłbym się, gdybyś to robił przy takim zdjęciu, ale wrażenie takie miałem/mam Pokazuj więcej na forum...

  6. #16

    Domyślnie

    Mariusz świetne zdjęcia, choć wygrywa zdecydowanie 2... W 3 trochę przeszkadzają mi te rozjechane drogi i pola, ale co ja tam mogę wiedzieć

    Pozdrawiam

  7. #17

    Domyślnie

    Jedynkę widzę w formacie 2:1 rezygnując z kawałka dołu. O kolorkach napisał Janek.
    LED ZEPPELIN

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Jedynkę widzę w formacie 2:1 rezygnując z kawałka dołu.
    ...zastanawiałem się nad tym 2:1. Dzięki za rady.


    Cytat Zamieszczone przez Radek_1 Zobacz posta
    Dopieścić światła by się zdało.
    ...u mnie na monitorze światło na 1 i 2 wygląda całkiem nieźle.

  9. #19

    Domyślnie

    Podobają mi się wszystkie 3 prace, naprawdę bardzo przyjemne w odbiorze
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  10. #20

    Domyślnie

    1 troszke odbiega kolorystycznie i tonacja od 2 i 3, taka troche cieplejsza...czy to wada?. W sumie to moglo tak zaswiecic.
    Ogolnie zdjecia mi sie podobaja, glownie za kadry i poukladanie poszczegolnych planow.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •