Zauważyłem coś co mnie niepokoi. Mocując lampę na stópce aparatu, po zablokowaniu jej w sankach, wyczuwam luz między tymi urządzeniami. Przyglądając się bliżej temu zjawisku zauważyłem , że luz jest na połączeniu sanek aparatu a body. Mając D70 nie przypominam sobie o takowym luzie.
Jak jest to w Waszym przypadku?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami