Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Plener Toskański

    Z ostatniego pleneru z bardzo Wspaniałymi Ludźmi. Gdzieś w Val d'Orcia




  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Tak bym se popatrzył na to w jakichś większych rozmiarach. Bo widok na to zasługuję, a i sposób w jaki go nam podałeś mi pasuje. Ale coby pogmerac, analizowac, może coś zasugerowac, czasem popastwic, no to Jarku większe by się zdało.
    Niebo świetne z tym "otworem?" nad tą górką, drzewko fajnie gada w mocnym ponkcie osadzone. Może trochę podłogi bym ciął.
    Ale podoba się.

    P.S Coś mały tu ruch, no cóż się dziwic-Święta w końcu mamy...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Tak bym se popatrzył na to w jakichś większych rozmiarach. Bo widok na to zasługuję, a i sposób w jaki go nam podałeś mi pasuje. Ale coby pogmerac, analizowac, może coś zasugerowac, czasem popastwic, no to Jarku większe by się zdało.
    Niebo świetne z tym "otworem?" nad tą górką, drzewko fajnie gada w mocnym ponkcie osadzone. Może trochę podłogi bym ciął.
    Ale podoba się.

    P.S Coś mały tu ruch, no cóż się dziwic-Święta w końcu mamy...
    Zorientowałem się jak wstawiłem już to zdjęcie, przecież nie pamiętam jak je obrabiałem . Gdybym uciął podłogi to by drzewko w mocnym punkcie nie było.

    Faktycznie mały ruch na tej stacji dzisiaj . To na 100% Święta

  4. #4

    Domyślnie

    eeee ja czuwam
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja też i muszę powiedzieć, że nam smakołyka zaserwowałeś na te święta. Za maniakiem - dlaczego takie małe? Dawaj przynajmniej 1000px. Jedyne co budzi moją wątpliwość to jakiś nienaturalny brąz czy poprostu brak błękitnego odcienia na niebie. Ale dół - przepiękny. A, i nic nie ciąć, przecież te kwiatki tak świetnie dopełniają dół.
    Ostatnio edytowane przez Duder ; 25-04-2011 o 02:32
    A new shit has come to light...

  6. #6

    Domyślnie

    bo obiety lubia braz
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  7. #7

    Domyślnie

    Ładnie zbudowany kadr i klimat.Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Śiwięta świętami ale choć na chwilkę trzeba zajrzeć i warto było bo kolejny widoczek jak to u Ciebie fajniutki. Podoba się.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo się podoba.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •