A czy ktos z bywalcow na dpreview (lub jakims innym forum) natknal sie na tego typu opinie o problemach z nowym firmware'em?
Zbyszku, wspolczuje... Raz -- stracone pieniadze, dwa -- wstyd, trzy -- czarna plama na karierze...
Chociaz -- z drugiej strony dziwie Ci sie. Wybacz moja opinie, ale nie popisales sie profesjonalizmem w tym przypadku. Nie dosc, ze nie odczekales jakiegos czasu, w ktorym mogly by pojawic sie glosy na temat problemow, to na dodatek -- jak widac -- niedostatecznie przetestowales sprzet po wymianie oprogramowania. To tak, jakby na wojne jechac czolgiem, ktory dopiero zjechal z desek projektantow...![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami