Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: d3000 dodatki

  1. #1

    Domyślnie d3000 dodatki

    Posiadam nikona D3000+ 55-200mm jako, że 18-55 mi sie rozwalił.. a raczej ja go rozwaliłem przy wymianie bagnetu, teraz poszukuję do niego dodatków... Grip i jakiś tani, może być uzywany obiektyw w małym zakresie F?
    Jakieś propozycje?

    P.S tani znaczy tani...

  2. #2

    Domyślnie

    No to jak ci się rozwalił, to kup drugi 18-55. Będzie tani, trudno o tańszy obiektyw AF-S (<200zł).
    to be a rock and not to roll

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bubus2 Zobacz posta
    P.S tani znaczy tani...
    Pojecie wzgledne...
    Kup podobny najlepiej wersje VR. Jesli dasz rade, to 18-70. Cena okolo 500zl.

  4. #4

    Domyślnie

    18-135 jest na giełdzie poniżej 500zł ....chyba

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Antonioo Zobacz posta
    18-135 jest na giełdzie poniżej 500zł ....chyba
    450. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=178348
    Tez sie nada.

  6. #6

    Domyślnie

    Myślałem jeszcze o stałce 50mm... co o tym myślcie.
    Ogólnie szukam jakiegoś jasnego szkła... za niewielką kase. Wiem, że to raczej nie realne, ze wychacze cos za ok 400 zl...

  7. #7

    Domyślnie

    Tylko uzywany nikkor 35/1.8g. Wszystko inne bedzie bez AF (patrz nikkor 50/1.8d).

  8. #8

    Domyślnie

    Kup 18-55 VR i Ci wystarczy. Wiem bo mam. Sprzedam go niedługo ale tylko dlatego ze mało używam bo polubiłem stałke. Obiektyw naprawde porzadny
    A7R II/ D90+18-55VR + Sigma 70-300+Tokina 28 mm 2.8 + pierścienie

  9. #9

    Domyślnie

    400 pln cieżko będzie coś z af-sem wyrwać jasnego,chyba że nie chcesz autofocusa póki co najbliżej Ci do nikkora 35mm f/1.8 ok 800zł za nówkę czas szukać używki

  10. #10

    Domyślnie

    Miałem 18-55 z VR i nie zawodził, ale chce spróbować czegoś nowego.... 55-200 do spacerów, krajobrazów sportu..a inny, mniejszy na ulice

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •