Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Dziękuję, pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maly5 Zobacz posta
    ciekawe odkad to cnx'owi robi roznice jak duza ma ilosc rdzeni taktowanie taktowanie ... a i tak mistrzem predkosci to on nie jest.
    Niektóre operacje (usuwanie dystorsji, aberracji, winietowania) obsługują 2 rdzenie, konwersja batch też potrafi użyć kilku. Odszumianie CNXowe zaś korzysta prawdopodobnie z dowolnej ilości, na pewno wykorzystuje 4 i 8. Przy zaznaczeniu wszystkich powyższych opcji korzyść z posiadania wielordzeniowego procesora jest w CNX bardzo duża.
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

  3. #23

    Domyślnie

    igsux nie no z 2 korzysta jak trzeba. czyli z pary. i oba ida pelna para - 100%. przy wiekszej ilosci rdzeni zaczynal sie robic cyrk: jeden pracuje pelna para, drugi czasem cos robi, dwa kolejne spia, kolejne dwa wygladaja jakby gadaly ze soba - obciazenie kilkunastu procent na obu, kolejny skokowo cos robi .. sumaryczne obciazenie skaczace jakby pradem dostalo. ale 100% to nie widzialo. przelaczanie miedzy 4 i 8 rdzeniami powodowalo minimalne przyspieszenie czasowe dla 4 szt. wiec dla mnie ta praca na wiecej niz 2 rdzeniach to taka o kant..
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •