Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Martyna.

  1. #11

    Domyślnie

    Ochhh, dziękuję za komentarze, za te obiektywne i nie..

    Jeszcze jedno.

    2.
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  2. #12

    Domyślnie

    Jedynka bardziejsza była. Jakoś tak nie widzi mi się to 2, ale technicznie bez zarzutu.
    Cytat Zamieszczone przez b202 Zobacz posta
    bo to w Wałczu
    To ja chce do Wałcza
    Serdecznie,
    hubertadamczyk.pl

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Bardzo sympatycznie))
    Ale ja bezstronny nie jestem.

  5. #15

    Domyślnie

    Jedynka b b ładna miła wiosenna itp itd
    dwójka - troszką dal mnia zaswiecona za mocno - ale i tak ładnia

    Kto trzymał blende albo lampki ?

    No to mamy nową modelka
    Pierwszy w kolejce
    pozdro
    Zenit/Kiev/Fuji/Nikon/Voigtlaender
    Pozdrawiam Piotr Spek

  6. #16

    Domyślnie

    Modelka, która potrafi w tak naturalny sposób śmiać się do obiektywu, to mały skarb. Swietne kolorki i bokeh.
    Fotografuję wyłącznie dla przyjemności. Jestem tu, aby się czegoś nauczyć. Kiedyś kupię sobie lustrzankę Nikona.

  7. #17

    Domyślnie

    Piotrze, czy Ty jeszcze nie wiesz, ze jestem naczelnym blendziarzem , wiec sam sobie trzymalem .
    A modelka ma wylaczna umowe ze mna i w tym roku nie ma juz wolnych terminow
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wizymir Zobacz posta
    Modelka, która potrafi w tak naturalny sposób śmiać się do obiektywu, to mały skarb
    Duzy tez
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gtad Zobacz posta
    Piotrze, czy Ty jeszcze nie wiesz, ze jestem naczelnym blendziarzem , wiec sam sobie trzymalem .
    A modelka ma wylaczna umowe ze mna i w tym roku nie ma juz wolnych terminow


    Dla ziomala nie znajdzie wolnego miejsca - ;-(
    moze byc na przystanku przy skrzyzowaniu - dobre miejsce - klimatyczne

    pozdro
    Zenit/Kiev/Fuji/Nikon/Voigtlaender
    Pozdrawiam Piotr Spek

  10. #20

    Domyślnie

    Bardzo ładne, podoba się wszystko łącznie z obróbką.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •