Ochhh, dziękuję za komentarze, za te obiektywne i nie..
Jeszcze jedno.
2.
Szukaj
Ochhh, dziękuję za komentarze, za te obiektywne i nie..
Jeszcze jedno.
2.
Pozdrawiam,
Grzegorz Tadych
Serdecznie,
hubertadamczyk.pl
Jedynka b b ładna miła wiosenna itp itd
dwójka - troszką dal mnia zaswiecona za mocno - ale i tak ładnia
Kto trzymał blende albo lampki ?
No to mamy nową modelka
Pierwszy w kolejce
pozdro
Zenit/Kiev/Fuji/Nikon/Voigtlaender
Pozdrawiam Piotr Spek
Modelka, która potrafi w tak naturalny sposób śmiać się do obiektywu, to mały skarb. Swietne kolorki i bokeh.
Fotografuję wyłącznie dla przyjemności. Jestem tu, aby się czegoś nauczyć. Kiedyś kupię sobie lustrzankę Nikona.
Piotrze, czy Ty jeszcze nie wiesz, ze jestem naczelnym blendziarzem, wiec sam sobie trzymalem
.
A modelka ma wylaczna umowe ze mna i w tym roku nie ma juz wolnych terminow![]()
![]()
Pozdrawiam,
Grzegorz Tadych
Bardzo ładne, podoba się wszystko łącznie z obróbką.
Skontaktuj się z nami