Witam. Panowie potrzebuję info odnośnie statywu do d700 z gripem i 70-200. Jaki statyw i głowice kupic żeby było stabilnie ?? rozglądam sie za manfrotto i triopo, ale podobno triopo więcej udzwignie tak gdzies czytałem. najlepiej jakby statyw nie był jakis 2,5 metrowy bo będzie też wisiał na plecaku kata więc nie za duży, ale wytrzymały. Z góry dzięki jesli ktos pomoże bo nie mogę w necie nic ciekawego znalezc na ten temat. Pozdrawiam
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami