Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
  1. #1

    Domyślnie Co potrafi PS Elemets ?

    Pytanie mam do kolegów i koleżanek praktyków. Pilnie muszę zakupić PS Elements. Czy da się na nim pracować na warstwach i na gotowych kupionych akcjach z ATN ? Czy można samemu tworzyć i zapisywać akcje ? Jeśli jest to możliwe to od której wersji ?
    z góry dziękuje za poradę
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #2

    Domyślnie

    Polecam Triala i chyba wówczas będą to najlepsze odpowiedzi
    Na PSE 9, jest praca na warstwach i maskach Ctrl+J dziala (PSE8 tego nie ma), ściągałem sobie jakieś akcje i chodziły.
    Z tego co wiem nie wszystkie współpracują ze sobą akcje, wiec tu warto sie dowiedzieć czy owe akcje będą pracować na PSE9!
    Czy można samemu tworzyć i zapisywać akcje
    Nie próbowałem i nie wiem.
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    To i ja się podepnę - w ACR z PSE jest korekta lokalna?

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuje Panowie, ale powiedzcie, doradźcie może jednak do ceny PS Elements 9 warto dołożyć 800 czy nawet 1000zł i zakupić pełną wersje CS 3 albo CS4 ? Ja co prawda na dziś tego PSa tylko troszeczkę potrzebuję, ale może kiedyś się to zmienić i wtedy znów zakup trzeba robić, a na takim CS 3 to już chyba wszystko można robić ?
    Konkretnie to może ten:
    http://allegro.pl/adobe-photoshop-cs...553691527.html
    albo ten
    http://allegro.pl/adobe-photoshop-cs...548419720.html
    czy się rozszaleć
    http://allegro.pl/adobe-photoshop-cs...549201260.html
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #6

    Domyślnie

    ja bym uważał na te "okazje" z allegro

  7. #7

    Domyślnie

    Robin, a może C1? Coraz więcej ludzi się przesiada na ten soft... Za 1200pln masz C1 w wersji PRO.

  8. #8

    Domyślnie

    w ACR z PSE jest korekta lokalna?
    Co masz dokładnie na myśli?

    Robin jeśli masz możliwość kupna nawet cs2 to chyba lepsza oferta od PSE9 choć przy CS2 problem z Rawami :/ (nowsze aparaty)
    Szukałem w necie o akcjach i tylko można dodawać, nie tworzyć w PSE9
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  9. #9

    Domyślnie

    http://legalne-adobe.pl/
    Sprawdź czy to co chcesz kupić jest na pewno legalne w Polsce... Śmiem wątpić
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  10. #10

    Domyślnie

    biegly chyba najlepiej radzi aby przetestować triala. Ja kilka razy przymierzałem się do Elementsa i jednak jest to narzędzie dla bardzo początkujących ludzi jeżeli chodzi o obróbkę (nie wiem jak PSE9 ). Zawsze mi w tych wersjach czegoś brakowało a to masek, a to akcji, a to krzywych itd (choć nieraz dało się to obejść). robin102 jesteś już doświadczonym fotografem więc myślę, że trafisz na moment kiedy w Elementsie ci czegoś zabraknie. Nie oszukujmy się za ułamek CS5 nie kupimy podobnego programu tej samej firmy. Tylko te ceny jak na nasze warunki są kosmiczne. Przyznaję się , że nie testowałem PSE9 i już nie zamierzam ponieważ "wychowałem" się na" dużym PS-ie i odmówiłem sobie parę rzeczy i go kupiłem bo też od czasu do czasu muszę go mieć. W Polsce jest też możliwość zakupu PS CS5 Extended na licencji dla nauczycieli i studentów. To jest dla niektórych dobrodziejstwo ponieważ wersja ta może być wykorzystywana do celów zarobkowych. Wiem to ponieważ dzwoniłem aby to potwierdzić w polskim oddziale Adobe (w 2010r.). Co więcej jeżeli taki delikwent otworzy kiedyś swoją firmę to dalej będzie mógł się posługiwać tym programem oficjalnie. Taka wersja kosztuje ok. 1000 PLN. Pierwszy lepszy link z opisem. Jeśli można się w jakiś sposób podciągnąć pod którąś z grup to myślę, że oferta warta jest zastanowienia.
    D90 szkiełka i błyskotki

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •