Hej, ktoś to może ogląda? Dziś w nocy parę ciekawych rzeczy się zdarzyło. Game-winner Allena w meczu Boston-NY, 40 punktów Duranta w Thunder-Denver i fantastyczny Chris Paul przeciw Lakersom. A i jeszcze niepodzianka w San Antonio - Grizzlies dowieźli przewagę, choć się na to nie zanosiło (dwie trójki Bonnera w końcówce).
Dziś wieczorem trochę mniej interesująco (chyba, że ktoś lubi Miami), ale już w nocy z wtorku na środę...
Piękna pierwsza runda to jest.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami