Close

Strona 25 z 30 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 300

Wątek: NBA Playoffs

  1. #241

    Domyślnie

    Heat chyba potrzebowali takiego kopa jak G3 a zwlaszcza Wade
    jezeli tylko Bosch sie wykuruje to sprawa mistrzostwa pozostaje otwarta
    Road to Manila

  2. #242

    Domyślnie

    Ale ci Spurs są dobrzy...
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  3. #243

    Domyślnie

    Jaka szkoda, że w Bostonie nikt nie gra poza Rondo. Taki mecz zagrał, a mimo to porażka
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  4. #244

    Domyślnie

    Piękny mecz, na prawdę kawał dobrej koszykówki, wielka szkoda że Boston przegrał. Byłoby bardzo ciekawie w Bostonie. Lebron i końcówki - na prawdę powinien sobie darować. To co gra Rondo to jest po prostu miazga

  5. #245

    Domyślnie

    mecz zycia Rondo,15 pkt przewagi,lebron na slabszym procencie niz zazwyczaj a mimo to porazka
    nie wrozy to dobrze na dalszy ciag serii dla zielonych
    Road to Manila

  6. #246

    Domyślnie

    Rondo powinien smiało rzucać ! Chociaż uwielbiam jego finezje w podaniach
    D60 N18-105 N55-200VR 35/1.8 N50/1.8 SB-900

  7. #247

    Domyślnie

    i kolejny mecz Rajona zaliczony na duży plus, tym razem dobrze sie też pokazał Daniels
    D60 N18-105 N55-200VR 35/1.8 N50/1.8 SB-900

  8. #248

    Domyślnie

    Rewelacyjny ibaka
    Perk biegajacy do szybkiego ataku?!
    Przy slabszym westbrooku wyciagaja na 2:2 i teraz to oklahoma ma atuty w rekawie
    Road to Manila

  9. #249

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Rewelacyjny ibaka
    Perk biegajacy do szybkiego ataku?!
    Przy slabszym westbrooku wyciagaja na 2:2 i teraz to oklahoma ma atuty w rekawie
    Oczywiście, że odbudowali się. Ale Ibaka zagrał mecz życia, Perkins rewelka no i Durant trafiał jak oszalały w końcówce. Ale wygrali tylko 6 oczkami, więc SA też gra swoje.

  10. #250

    Domyślnie

    Tylo ze po G2 po tym jak ich starsi rzucili 90pkt a i tak nie bylo cienia szansy na zwyciestwo co niektorzy wieszczyli sweepa a tu prosze, sprawa otwarta
    Road to Manila

Strona 25 z 30 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •