Close

Strona 17 z 30 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 300

Wątek: NBA Playoffs

  1. #161

    Domyślnie

    Ale pieknie Oklahoma jedzie 2 kwarty i 70 pkt
    Boston meczy sie z Indiana, ale raczej juz po nich... szkoda, lubie Ronda

  2. #162
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tml Zobacz posta
    Wilcy zrobią niespodziankę, tym bardziej, że nie wiadomo co z Horfordem.
    Oklahoma lekko i przyjemnie przejedzie się po NY.
    Albo Lakersi wygrają i wynik będzie ok 80:85, albo wygrają Clippersi i będzie 120:110. Zależy ile w pierwszej kwarcie rzuci pan Bryant i jak to się dalej rozwinie.
    Ciekawie będzie jak dociśnie Indiana, bo Boston ostatnio pod kreską...
    Chyba powinieneś zacząć obstawiać, prawie wszystko się sprawdziło
    Ostatnio edytowane przez foto4deg ; 15-01-2012 o 17:41

  3. #163

    Domyślnie

    Prawie
    Typujemy dzisiejsze mecze?

    Po mojemu będzie tak:
    GSW-DET: Warriors ponad 20 do przodu
    UTA-DEN: j.w tylko, że Denver
    SAS-PHX: tu aż mi przykro, ale Gortaty dostaną tęgi łomot :/
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  4. #164
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tml Zobacz posta
    Prawie
    Typujemy dzisiejsze mecze?

    Po mojemu będzie tak:
    GSW-DET: Warriors ponad 20 do przodu
    UTA-DEN: j.w tylko, że Denver
    SAS-PHX: tu aż mi przykro, ale Gortaty dostaną tęgi łomot :/
    Zbyt późno odwiedziłem wątek, aby typować, ale kolega coś dzisiaj nie trafił. Wprawdzie 2 na 3, ale z tęgim łomotem i 20 do przodu to nie wyszło Gortat łomotu nie dostał, rzucił tyle samo, co Duncan, a zebrał najwięcej. Dziś Orlando wygrywa z NYK, Chicago spacerkiem z Niedźwiedziami, OCT zje Celtów.Wyrównany będzie pojedynek Dallas z LA, ciekawe, czy Kobe znów rzuci ponad 40...poza tym wygrają 76-tki, Rakiety, Kawalerzyści, Portland, LAC, Atlanta, i Wilki

  5. #165

    Domyślnie

    nie no, dziś MG był znakomity, ale niestety Steve zgasł w 4Q. Z resztą płacenie superkasy Channingowi się mści. 0/7 z gry, litości
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  6. #166

    Domyślnie

    a czemu dziś tak wcześnie te mecze?

  7. #167
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    W sumie to nie wiem...kurcze, Chicago poległo, Rose nie grał, a Boozer i Noah tylko po 25 minut, mam nadzieję, że nie złapali kontuzji...

  8. #168

    Domyślnie

    A Knicks to frajerzy.

  9. #169

    Domyślnie

    dzis w USA swięto Martina Lutera Kinga, stad mecze wczesniej
    ja czekam na Boston vs Oklahoma i Lakers vs Dallas

  10. #170
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Oklahoma zabiega Celtów...chłopaki mogli już odejść na emeryturę, a tak, to czasami żal patrzeć na Garnetta, Piece'a czy O'Neala. Jedyny ich jasny punkt to Allen, bo Rondo IMO zawodzi. Knicks rzeczywiście mieli sporą szanse, aby mecz wygrać, w sumie szkoda, że im się nie udało..
    Co do Dallas-LA, jak Kobe rzuci ponad 40 i Bynum zagra na swoim normalnym poziomie, to może im się uda. Wydaje mi się jednak, że będzie powtórka z ubiegłorocznych PO

Strona 17 z 30 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •