wyciągam prawicę i mówię, że skończy się na G6![]()
Szukaj
wyciągam prawicę i mówię, że skończy się na G6![]()
wybieram inne systemy
kliknąłbym "Lubię to", ale na forum nie ma takiego guzika![]()
- Żadnych kontaktów seksualnych
- To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
- Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.
no playoffy zacne, nie ma co...
Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
moje obserwacje...
D A L L A S M A V E R I C S !!!
Dirk nie trafiał, ale wygrała lepsza drużyna! Wow. Nie pamiętam takich finałów. Fan-ta-sty-cznie!
- Żadnych kontaktów seksualnych
- To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
- Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.
święta racja.
Ok, ochłonąłem.
Mecz szósty zupełnie niesamowity, Dirk w trzech pierwszych kwartach rzucał cegłami, w czwartej nadrobił. Terry cały mecz kosił, w 25 minut rzucił ponad 20 punktów. Do tego Barea z innej planety.
Heat jakoś tak bezpłciowo, LeBron w czwartej kwarcie niby rzucił trójkę, ale potem zniknął, Wade kilka świetnych w obronie (bloki i stopowanie Mariona!), ale to za mało. Jak dla mnie to wielka bura dla trenera Spoelstry za zupełne wyeliminowanie Bosha z gry (a grał koncertowo).
Znakomicie rozpisana obrona Mavs, atak gorzej, ale wobec drgawek Heat wystarczyło. Piękny mecz.
Wielgachny szacun dla trenera Carlisle za postawienie na Mahnimi w trzeciej kwarcie i dla Chandlera, który mimo foul-trouble wytrzymał do końca.
MVP finałów Dirk (to wiadomo), ale w meczu numer 6 debeściakiem był Kidd - kontrolował temo gry, dzielił asysty i trafił super-ważne rzuty.
Piękny wynik.
Mark Jackson powiedział: "It's a great success for a future hall-of-famer Jason Kidd, who's been struggling with New Jersey Nets in the finals and finally reached his goal and made it to the finals and succeeded"
Brawo dla Dallas Maverics, NBA Champions 2011!
Zamieszczone przez John Schuhmann
Ostatnio edytowane przez tml ; 13-06-2011 o 05:55
- Żadnych kontaktów seksualnych
- To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
- Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.
Brawo MAVS!
Bardzo się cieszę.
LeBron jest jak miś koala Po z bajki "Kung Fu Panda".
Wychodzi mu wszystko tylko wtedy, kiedy nie myśli o tym jakim jest wspaniałym graczem.
Dobrze tak chłopcom z Miami. Prysznic się przyda.
Za rok, z innym trenerem będą mistrzami![]()
pozdrawiam, Piotr
__________________
Tak to wyglądało, że meczu nr 7 nie będzie
No cóż, Miami nie szkoda, bo Miami ma jeszcze czas, ale raczej jak to mawiał Szaranowicz musi `Brylantynowy Pat` wziąć się sam do roboty
Brawo Mavs i wielkie brawa dla Kidda- to jest gracz kompletny.
wybieram inne systemy
Nie chciałem zakładac nowego tematu, więc piszę tu. Ogląda ktoś NBA? Był darmowy League Pass, teraz pozostaje C+ lub zarywanie nocy za pieniądze
Dziś Nowy Jork gra z Grizzlies, ale ja chyba i tak się zwlokę na debiut Michela Redda w barwach Phoenix. Co z tego że vs Cavs. W sumie pojedynek Nasha z numerem jeden draftu też zapowiada się ciekawie.
A kto dziś wstał w nocy, to widział jak Chris Paul się zgrywa z Griffinem. I jak Lebron nie trafia kluczowych osobistych![]()
- Żadnych kontaktów seksualnych
- To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
- Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.
ja oglądam oczywiscie... chyba sie zrzucę z kumplem na league passa![]()
Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
moje obserwacje...
I mnie ten league pass rozpiescil... Mega jakosc, tylko mogliby reklamy zostawic, bo czesto fajne sa![]()
Skontaktuj się z nami