Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: cokin

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie cokin

    chce zakupic holder i adapter do nikkora 18-70. Do tego szra polowke, tylko nie wiem jeszcze jaka, moze ND0,9 wystarczy? Co o tym sadzicie? Do tego polar, tylko kupowac do systemu cokina, czy moze normalny oddzielnie?
    Znacie moze jakis sklep sprzedajacy taki sprzet? Tak zeby wszystko razem kupic, to moze cos taniej bedzie
    a moze u sprzedawcow na allegro?

  2. #2

    Domyślnie

    Co do połówki, to musisz sam potestować. Jeśli chodzi o polarka to nie polecam Cokinowskiego, IMHO dupny. Importer Cokina: http://www.antymex.pl/ mało reformowalny człowiek, ale jak masz dar przekonywania....

  3. #3

    Domyślnie

    Możesz jeszcze poczatować na Alledrogo, czasem ktoś się pozbywa - ja tak robiłem rok temu... Acha, i bierz od razu system P, bo A jest zdecydowanie za mały

  4. #4

    Domyślnie

    W raysfoto masz wszystko czego potrzeba z cokina i nie tylko
    Polecam filtr połówkowy Hitecha 0,9
    Pozdrawiam

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  5. #5

    Domyślnie

    Zobacz sobie jeszcze tutaj-http://www.foto-kurier.com.pl/
    D7000/N14-24 2.8/N24-70 2.8/SB-800/MB-D80/

  6. #6

    Domyślnie

    w tym sklepie http://www.foto-kurier.com.pl/ maja oryginaly cokina, jesli dobrze widze. Czy opaca sie kupowac holder, czy adapter, czy moze lepiej isc do allegrowiczow i zakupic caly komplet z polowka hi-techa?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •