Szukaj
mega pomysł z tym naszyjnikiem. idąc dalej, widziałbym motocykl, na nim kask, kurtkę i odchodzącą od niego modelkę - ubraną elegancko, z naszyjnikiem na szyi i kluczykami do motocykla w ręce... tylko jak to wszystko uchwycić?![]()
D90 + N18-105 i kilka gratów
To jakaś cześć większej serii? Bo jeśli nie to dla mnie ten naszyjnik jest okrutnym zgrzytem - nie pasuje do niczego ;x jeśli seria i ma to jakieś uzasadnienie - no to już prędzej.
A mnie się naszyjnik bardzo podoba. Jest smaczek.
Sowart, to jedno z niewielu zdjęć z PGFu jakie mi wpadło w oko.
D90, N18-200 VR, N50 1.4, S10-20, Samyang8 i masa innych gratów
Fajne. Naszyjnik mi nie przeszkadza. Pomysł pet3r'a byłby świetny![]()
sowart wrzuć jeszcze kilka kadrów z tą CBRą![]()
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
kobieco i zarazem ostro.
Podoba mi się.
Jakość zdjecia jest ok.
fajnie Gregoriiale....
zgadzam się z S4INT, ten naszyjnik też mi tu nie pasuje. tzn. rozumiem zamysł, ale nie pasuje
no i dla mnie zbyt ciasno w kadrze.
D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900
a jakby tak wykadrować tylko na oczy i wypełnić brzegi kadru kaskiem? :]
Skontaktuj się z nami