Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Girl rider

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Podoba się Może masz więcej fotek z tą modelką i motorem
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  3. #3

    Domyślnie

    mega pomysł z tym naszyjnikiem. idąc dalej, widziałbym motocykl, na nim kask, kurtkę i odchodzącą od niego modelkę - ubraną elegancko, z naszyjnikiem na szyi i kluczykami do motocykla w ręce... tylko jak to wszystko uchwycić?
    D90 + N18-105 i kilka gratów

  4. #4

    Domyślnie

    To jakaś cześć większej serii? Bo jeśli nie to dla mnie ten naszyjnik jest okrutnym zgrzytem - nie pasuje do niczego ;x jeśli seria i ma to jakieś uzasadnienie - no to już prędzej.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    To jakaś cześć większej serii? Bo jeśli nie to dla mnie ten naszyjnik jest okrutnym zgrzytem - nie pasuje do niczego ;x jeśli seria i ma to jakieś uzasadnienie - no to już prędzej.
    Oczywiście sesje z motocyklem była także.
    Nie uważam, że naszyjnik jest w tym przypadku okrutnym zgrzytem, podkreśla on bardziej fakt, że kierowcą jest dziewczyna

  6. #6

    Domyślnie

    A mnie się naszyjnik bardzo podoba. Jest smaczek.
    Sowart, to jedno z niewielu zdjęć z PGFu jakie mi wpadło w oko.
    D90, N18-200 VR, N50 1.4, S10-20, Samyang8 i masa innych gratów

  7. #7

    Domyślnie

    Fajne. Naszyjnik mi nie przeszkadza. Pomysł pet3r'a byłby świetny

    sowart wrzuć jeszcze kilka kadrów z tą CBRą
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  8. #8

    Domyślnie

    kobieco i zarazem ostro.
    Podoba mi się.
    Jakość zdjecia jest ok.

  9. #9

    Domyślnie

    fajnie Gregorii ale....
    zgadzam się z S4INT, ten naszyjnik też mi tu nie pasuje. tzn. rozumiem zamysł, ale nie pasuje
    no i dla mnie zbyt ciasno w kadrze.
    D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900

  10. #10

    Domyślnie

    a jakby tak wykadrować tylko na oczy i wypełnić brzegi kadru kaskiem? :]

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •