Witam, to mój pierwszy post. Przez kilka lat służbowo robiłem zdjęcia na Nikonie F80 ( czasami kilka rolek dziennie ). Faktycznie wygląda to na nieszczelność korpusu. Może to wynikac z tego, że bardzo często przy zmianie filmu i zamykaniu tylnej scianki - pomiedzy sciankę, a korpus "wciskała" sie końcówka paska. Zdarzało sie to bardzo często ( również moim kolegom ) i dwa lub trzy razy spowodowało wyłamanie zatrzasków w korpusie. Sprawdz czy uszczelki są ok, a jeżeli tak to czy nie jest delikatnie odkształcona tylna ścianka. Przez kilka lat bardzo intensywnego użytkowania, często w bardzo trudnych warunkach ( deszcz, snieg itp. ) nigdy nie nawalał. Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami