Dostałem aparat - już jako uszkodzony, ale dopiero teraz go sprawdziłem (zrobiłem nim rolkę filmu).
Wiem, że już coś takiego robił wcześniejszemu właścicielowi.
Ktoś wie co to może być? I ile ewentualnie kosztuje naprawa takiego uszkodzenia?
Na 1 zdjęciu zaznaczyłem 2 błędy.
1 - to jest właśnie ten wspomniany.
2 - stawiam na jakiś problem w labie...
1. 2.
Na drugim zdjęciu widać, jak to wygląda na negatywie. Tak jest prawie na całej rolce.
P.s. Zdjęcia są słabej jakości, bo zrobiłem tylko zdjęcie negatywu i poobracałem kolory, ale to nie ten temat...
Ktoś coś powie na ten temat? Czy warto inwestować w naprawę?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami