Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Championship Car Races

    Do oceny zdjęcia z wyścigów które odbyły się w Irlandii. Zapraszam do komentowania...

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    Ostatnio edytowane przez jacekhc666 ; 11-04-2011 o 00:38

  2. #2

    Domyślnie

    Taka lipa straszna, że nikt nawet się nie odzywa na temat?

  3. #3

    Domyślnie

    Fotki takie statyczne (prócz 6), do wyścigów to chyba średnio ta statyczność pasuje, przynajmniej ja mam takie odczucie.
    Nikon D90 l Nikkor 18-105 VR l SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    Wrzucę jeszcze 3 "nie statyczne" co wy na to?

    1.
    2.
    3.

  5. #5
    periks
    Gość

    Domyślnie

    ogólnie całą galerie oceniam pozytywnie, pozdro

  6. #6

    Domyślnie

    to co dorzuciłeś dużo lepsze, z poprzednich tylko 6
    Nikon D60, T17-50, N70-300VR, Helios, SB600

  7. #7

    Domyślnie

    czyli tylko panning bo inaczej fotka beznadziejna?

  8. #8

    Domyślnie

    chodzi o dynamikę i akcję ogólnie dużo lepiej wygląda drugi set a w nim jedynka (ogólnie nieźle ale na tle czarnej bandy nie wypadło to korzystnie czarne opony bolidu zlały się z czarnymi oponami z bandy przez co kształt bolidu zrobił się mało wyrazisty do ciekawych twoich pstryków należy również 6 z pierwszego setu ale całość jest nieco poruszona staraj się panoramować tak aby kadłub auta był ostry jak żyleta a kręcące się koła i tło rozmyte, w 2 secie na 1 połowa auta jest w miarę przyzwoita (przód bolidu, z tylną częścią auta nieco gorzej) oczywiście to moja opinia z którą nie każdy musi się zgadzać.
    D700+50mm f1.8G+Di866

  9. #9

    Domyślnie

    Ostatnie trzy bardzo fajne, dynamiczne, oddaję to co się dzieje w realu.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian3202 Zobacz posta
    staraj się panoramować tak aby kadłub auta był ostry jak żyleta a kręcące się koła i tło rozmyte
    Dzięki za komentarz ale ja nie szukam porad nt podstaw panningu i nie musisz mi tłumaczyć jak dziecku które kółeczka muszą być ostre a które nie. Domyślać się można, że jak poszedłem na wyścigi z aparatem i kręciłem głową celując w bolidy to raczej to nie był przypadek, że to właśnie panning?!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •