witam mam pytanie odnośnie tego zdjęcia :http://blog.bartekszewczyk.com/wp-co...09/06/ula2.jpg
jak osiągnąć takie kolory? takie zdjęcie trzeba zrobić czy muszę zrobić normalne foto i później je obrobić ?
Szukaj
witam mam pytanie odnośnie tego zdjęcia :http://blog.bartekszewczyk.com/wp-co...09/06/ula2.jpg
jak osiągnąć takie kolory? takie zdjęcie trzeba zrobić czy muszę zrobić normalne foto i później je obrobić ?
D90 | N18-105 | SB - 700 | N50 f/1,8
http://mill.flog.pl/
Ostatnio edytowane przez swider ; 10-04-2011 o 11:03
Posiadam program LIGHTROOM 3 PL i czy ten program nadaje się do crossowania? jesli tak to proszę o wskazówki jak to robić.
D60 + VR 18-105mm + 35mm f/1,8 G + YN 560III
Kiev 4 + 35mm f/1,8
A mnie się wydaje że nie koniecznie była tutaj użyta technika zwana potocznie "cross" , taki efekt da się uzyskać przez odpowiedni balans bieli , kontrast i może zabawa krzywymi , a te delikatne oświetlenie na tej dziewczynie może być równie dobrze efektem użycia półprzepuszczalnej "tkaniny" jak np z tych blend 5w1 ...lub poprostu było miękie światło przez lekko zachmurzone niebo... ; >
dosyć dobrze tutaj jest to opisane :
http://photoshop.pl/node/13259
Skontaktuj się z nami