W zeszłym roku udało mi się sprzedać kilka zdjęć za € . Jak to rozliczyć w PIT ? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym ?
KS
Szukaj
W zeszłym roku udało mi się sprzedać kilka zdjęć za € . Jak to rozliczyć w PIT ? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym ?
KS
Deluxe Limited Edition with Bonus Track & DVD
Mowa o sprzedaży zdjęć czy licencji do korzystania ze zdjęć?
Raczej licencja.
KS
Deluxe Limited Edition with Bonus Track & DVD
Skontaktuj się z nami