Close

Strona 119 z 119 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119
Pokaż wyniki od 1 181 do 1 186 z 1186
  1. #1181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    mam młynek żarnowy (ponoć przyzwoity) i jeśli za każdym razem miał bym go wyjmować i podłączać to chyba przestał bym pić kawę
    no plan mam podłaczenia na stałe aby codziennie rano świeżą kawke zaparzyć gdzie wada?

  2. #1182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    ...a ostatnio sam zacząłem mielić poteściowym młynkiem elektrycznym niewiadowa xD...
    Też dostałem od teścia tego klasyka Na szczęście mam zdrewniałe kawowe kubki smakowe i nie za bardzo czuję różnicę między tym a wypasioną teściową nówką. No, ale dla smakoszy, którym dobry Bóg poskąpił mej niepełnosprawności to może być jakiś problem. I serdecznie im współczuję.

  3. #1183

    Domyślnie

    Też mi się wydawało, że mam dość przyzwoity młynek. Potem kupiłem prawdziwy ekspres, nie taką marketową kolbę jak wcześniej, no i okazało się, że taki młynek to jednak męczarnia.

  4. #1184

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Też dostałem od teścia tego klasyka Na szczęście mam zdrewniałe kawowe kubki smakowe i nie za bardzo czuję różnicę między tym a wypasioną teściową nówką. No, ale dla smakoszy, którym dobry Bóg poskąpił mej niepełnosprawności to może być jakiś problem. I serdecznie im współczuję.
    Też kiedyś tak mówiłem, a teraz jednak czuję różnicę - nawet to jak się zmieli kawę....
    Inna rzecz to kwestia ile kto jest w stanie poświęcić na to wszystko czasu, bo celebracje z młynkiem trochę trwają.....
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #1185

    Domyślnie

    Swego czasu polecałem Ascaso Dream. Fajna konstrukcja, prosta i jest ze mną od prawie 12 lat. Wymieniona pompa (prosta ULKA do dostania za ok 60 zł) + uszczelki, czasami jakiś wężyk. Grosze. W komplecie z młynkiem niezawodny zestaw domowy.

  6. #1186

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Też mi się wydawało, że mam dość przyzwoity młynek. Potem kupiłem prawdziwy ekspres, nie taką marketową kolbę jak wcześniej, no i okazało się, że taki młynek to jednak męczarnia.
    Jako totalny fan dobrego espresso dopisze: mam mlynek calkiem niezly. Ekspres wystarczajacy ( ma miec temperature i cisnienie, nic wiecej). Pijamy z zona mase kawy. Przyszedl czas, ze nie moglem zaparzyc porzadnej kawy. Nie dalo sie ustawic. Szybka wizyta w serwisie z ekspresem, troche nabytej wiedzy i do wymiany poszly zarna w mlynku. To co najwazniejsze w dobrym espresso to: mlynek, kawa, woda, ekspres. Dokladnie w takiej kolejnosci.

Strona 119 z 119 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •