Close

Strona 90 z 90 PierwszyPierwszy ... 4080888990
Pokaż wyniki od 891 do 895 z 895
  1. #891

    Domyślnie

    Kupić normalny obiektyw, który będzie współpracował z D5200.

  2. #892

    Domyślnie

    Cześć,
    Kupiłem na allegro najtańsze pierścienie pośrednie (manualne - bez styków) . Po ich zamontowaniu, nie mogę zrobić zdjęcia. Migawka nie chce wykonać zdjęcia. Nie wiem czy to jest kwestia tego modelu, czy może jest jakaś opcja do zmiany? Na YouTube widziałem, że zdjęcia były robione z takimi pierścieniami, dlatego zdecydowałem się na zakup.
    Oczywiście jest to bardziej eksperymentowanie z dodatkami do aparatu, niż świadome działanie
    Pozdrawiam.

  3. #893

    Domyślnie

    Dzień dobry wszystkim, po 10 latach użytkowania D50 przesiadłem się na D3300 i zaczynam się z nim poznawać. Zauważyłem, że podczas robienia zdjęcia przy użyciu samowyzwalacza, po wciśnięciu spustu do połowy obraz lekko się obniża a tuż przed zrobieniem zdjęcia aparat wydaje dźwięk i lekko podnosi obraz. Czy to jest normalne? Bardzo dziękuję za odpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez BigW ; 27-11-2023 o 15:37

  4. #894

    Domyślnie

    Co do dźwięku mogę powiedzieć, że możesz to wyłączyć w menu. Miałem D50, tam jest to samo, tyle że może miałeś to zawsze wyłączone. Co do podnoszenia obrazu, nic nie wiem

  5. #895

    Domyślnie

    Ruch obrazu jest spowodowany zapewne zadziałanie stabilizacji obrazu, rusza się wtedy jedna soczewka. Po chwili, po puszczeniu przycisku powinno stać się to samo, tyle że w drugą stronę, powinieneś też usłyszeć dźwięk silniczka.

Strona 90 z 90 PierwszyPierwszy ... 4080888990

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •