Close

Strona 51 z 90 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 895
  1. #501

    Domyślnie

    Witam
    Z góry chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik tego oto forum. Tak więc witam.
    Jeszcze nie obczaiłem całego forum ale mam pytanie: dlaczego nie mogę założyć w tym dziale nowego tematu? Mam jakieś ograniczenia. Jakie warunki muszę spełnić aby móc napisać nowy temat w tym dziale ("Najczęściej zadawane pytania")?
    Widziałem, że trzeba mieć ileś postów i staż 6-cio miesięczny na forum aby móc założyć temat w dziale "giełda". Tutaj nie doszukałem się czegoś takiego.
    Gdzie ew. mógłbym nabić te posty? Jestem początkowym amatorem fotografstwa i nie chciałbym zaśmiecać forum zbędnymi postami.
    Bardzo proszę o wyrozumiałość i niewyśmianie
    Pozdrawiam

  2. #502

    Domyślnie

    Panowie, mam pytanko, bo nie pamietam jak to jest, jak kupie szkielko z mocowaniem m42, i z przejsciowka bez soczewki wrzuce pod maly obrazek to nie bd mi ostrzyc na nieskonczonosc tak ?
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  3. #503

    Domyślnie

    Nie będzie. Przy pancolarze 50mm ostrość kończyła się na kilkudziesięciu cm., pentacon 100mm ostrzył do 2-3m , a jupiter 200mm do 10m.

  4. #504
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zolton Zobacz posta
    Witam
    Z góry chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik tego oto forum. Tak więc witam.
    Jeszcze nie obczaiłem całego forum ale mam pytanie: dlaczego nie mogę założyć w tym dziale nowego tematu? Mam jakieś ograniczenia. Jakie warunki muszę spełnić aby móc napisać nowy temat w tym dziale ("Najczęściej zadawane pytania")?
    Widziałem, że trzeba mieć ileś postów i staż 6-cio miesięczny na forum aby móc założyć temat w dziale "giełda". Tutaj nie doszukałem się czegoś takiego.
    Gdzie ew. mógłbym nabić te posty? Jestem początkowym amatorem fotografstwa i nie chciałbym zaśmiecać forum zbędnymi postami.
    Witamy
    W tym dziale nowe tematy mogą zakładać tylko moderatorzy (i admin).
    Ty zadaj pytanie tam gdzie potrzebujesz porady - są działy o kompaktach (coolpix), jest dział o D40-D7100, czy kolejne o wyższych seriach body nikona - zadaj pytanie tam gdzie "celujesz".
    Jeśli nie chodzi co o aparat tylko o obiektywy - masz dział optyka. Co do zasad fotografowania masz kolejne działy (foto-technika) itd.

    PS - zabieramy się pomału do zrobienia porządków w tym tu dziale.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #505

    Domyślnie

    Witam, chciałem skromniutko zapytać bo jeszcze nie mam doświadczenia czy Nikon AF Nikkor 50mm f/1.8D z body D3100 będzie w pełni współpracował za wyjątkiem AF ?
    Czy przysłonę będę mógł regulować z body czy tylko pierścieniem na obiektywie oraz czy aparat dobierze odpowiednią moc błyski i czas w trybie P, i czy na wizjerze pojawi się potwierdzenie ostrości w postaci małej kropeczki po lewej stronie ?
    Pytam bo mam okazję kupić takie szkiełko za 200 zł i jeżeli wszystko inne - za wyjątkiem AF - włącznie z potwierdzeniem ostrości będzie działać prawidłowo to cena okazyjna i zakupie go.
    D3100 + 18-55 VR

  6. #506

    Domyślnie

    Wszystko zadziała za wyjątkiem ostrości - kropka oczywiście (nawet z denkiem od butelki) będzie pokazywać ostrość (po prawidłowym ustawieniu).


    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez wasilewk ; 23-12-2013 o 17:10
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  7. #507

    Domyślnie

    witam panowie prosze o pomoc jak usunac ten profil nigdzie nie moge znaleźć prosze o pomoc
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 29-12-2013 o 15:23 Powód: orto. ("znalezdz")

  8. #508

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martino7100 Zobacz posta
    witam panowie prosze o pomoc jak usunac ten profil nigdzie nie moge znalezdz prosze o pomoc
    Jaki profil?
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  9. #509

    Domyślnie

    ten tutaj jak to zrobic zeby to usunacbardzo prosze o pomoc nie daje rady tutaj połapac wszystkiego chcem to usunac ale nie moge jak to zrobic gdzie wejsc w jakom opcje

  10. #510

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martino7100 Zobacz posta
    ten tutaj jak to zrobic zeby to usunacbardzo prosze o pomoc nie daje rady tutaj połapac wszystkiego chcem to usunac ale nie moge jak to zrobic gdzie wejsc w jakom opcje
    Chętnie Ci pomogę, ale nadal nie wiem o jaki profil chodzi. Co chcesz usunąć?
    W body - któryś profil picture control?
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

Strona 51 z 90 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •