Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Gdzie w Warszawie w centrum ?

    Hej,

    Poszukuję ciekawych miejsc w warszawskim centrum na zdjęcia. Chodzi raczej o architekturę/krajobraz, bo nie czuję się jeszcze na siłach rzucać się na nieznajomych ludzi Trochę więcej danych - raczej dzień, prawdopodobnie jak sypnie śniegiem - luty, tak, żeby dało się obejść bez szerokiego kąta (niestety tylko kitowe, beczkowate 18mm). Chciałbym potrenować - a jak wyjdzie coś fajnego, to tym lepiej.

    Mam na razie jeden typ - główny gmach Politechniki - w środku jest bardzo przyjemnie, fajny sufit , jest gdzie się wyżyć. Druga ciekawa perspektywa, którą chciałbym złapać, to panorama Warszawy. Oczywiście można to robić z drugiego brzegu Wisły, np. przy moście Świętokrzyskim - ten element jest bardzo często wykorzystywany. Fajnie byłoby też dostać się gdzieś wyżej w centrum, tak jak np. u KamasHa - http://kamash.malnet.pl/photoblog/index14.htm Zastanawiam się, czy oprócz PKiN, istnieje jakiś fajny (najlepiej darmowy) punkt do takich zdjęć.

    Macie jeszcze jakieś inne propozycje ?

    Zbyszek

  2. #2

    Domyślnie

    Nowy BUW, Plac Bankowy, wysokościowce...
    D70s. Ot tak, po prostu.

  3. #3

    Domyślnie

    No tak, BUW, ale to na wiosnę najlepiej. Bankowy - OK. A jak się dostać na wysokościowce ? Chodzi mi o konkretne wejściówki

  4. #4

    Domyślnie

    A nie można z zewnatrz? Wiem, że z ziemi panoramy Warszawy nie strzelisz, ale architekturę...
    D70s. Ot tak, po prostu.

  5. #5

    Domyślnie PKiN

    Wjazd na 30 piętro kosztuje chyba kilkanaście zet, ale jak jest czyste powietrze, to Moskwę widać...
    Okolice Placu Teatralnego/ Opery itp.
    Można też wjechać na wieżę przy kościele św. Anny.
    Piękne widoki Starego Miasta i w ogóle Warszawy oczywiście z drugiej strony Wisły - choć dla niektóych to już nie Warszawa...

    Paweł
    Fiat Lux

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •