Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie czarna góra, biała góra

    Pierwsza moja próba konwersji b&w.


  2. #2

    Domyślnie

    Jeżeli dobrze rozpoznaje że szczyt w odalli to Śnieżka to uważam że trochę krzywawo Ale to najmniejszy problem bo jakoś kadr mnie nie przekonuje. natomiast odbicie słońca w śniegu w miarę dobrze wyszło a to zapewne chwiałeś pokazać konwersja do BW ok. Ciekawiej pokazany pierwszy plan z odbiciem śniegu w słońcu i będzie dobrze

  3. #3

    Domyślnie

    W sumie to ciekawie wyszło. Podoba mi się konwersja bw i krzywizna powierzchni w kadrze
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  4. #4

    Domyślnie

    Miejsce doskonale mi znane mroczna konwersja mi odpowiada, kadr też całkiem interesujący ale wyprostowałbym tę fotografię zdecydowanie.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  5. #5

    Domyślnie

    Wszystko wypatrzycie... wyprostowałem. Jest lepiej, jak dla mnie. Dzięki.

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo interesująca perspektywa krajobrazu. Majestatycznie wygląda "biała góra". Fajne zdjęcie.

  7. #7

    Domyślnie

    dla mnie super - ale ja się nie znam

  8. #8

    Domyślnie

    Pytanie poza fotografią do autora, czy powinien znaleźć się w tym miejscu. Bo na moje oko to nie ... ale co tam, ktoś zawsze przecież przyjdzie na ratunek

  9. #9

    Domyślnie

    W kwestii ratownictwa górskiego mam zdanie raczej dziwaczne i niepopularne - uważam, że nie powinno istnieć. Każdy wchodzi na własną odpowiedzialność.

  10. #10

    Domyślnie

    Dobre zdjęcie. Niezłe faktury.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •