Hej,
sorki ze podinam sie pod temat, ale chyba nie ma sensu zakladac nowego.
Mam dziwny "problem" z krzyzakiem do wybierania pol AF etc. W jedna strone chodzi dziwnie, bez nalezytego "pstrykniecia", niby dzialac dziala, ale troche mnie to niepokoi.
Czy to ogolna wada mb-d10, czy przejmowac sie tym i probowac reklamowac ? Ma tak od nowosci, ale na poczatku zignorowalem, treaz zaczelo mi to przeszkadzac troche.
Z gory dzieki za odpowiedzi,
Marcin
grip oczywiscie orginal .
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami