Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie krzyzak

    Hej,
    sorki ze podinam sie pod temat, ale chyba nie ma sensu zakladac nowego.

    Mam dziwny "problem" z krzyzakiem do wybierania pol AF etc. W jedna strone chodzi dziwnie, bez nalezytego "pstrykniecia", niby dzialac dziala, ale troche mnie to niepokoi.

    Czy to ogolna wada mb-d10, czy przejmowac sie tym i probowac reklamowac ? Ma tak od nowosci, ale na poczatku zignorowalem, treaz zaczelo mi to przeszkadzac troche.

    Z gory dzieki za odpowiedzi,
    Marcin

    grip oczywiscie orginal .
    D300 | N35 1.8 | N85 1.8 | SB-400 | SB-700

  2. #12

    Domyślnie

    Skoro chodzi to by, się nie martwił, u mnie w ogóle nie pstryka tylko chodzi luźno (No nie calkiem luźno) trochę tak jak spust migawki w D300, nie ma takiego pstryknięcia jak w D90 było, chodzi miękko, tak samo ten wybierak na gripie
    Nikon FiX - Pomysł na...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •