Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Praca Poznań

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Praca Poznań

    To już chyba desperacja że pytam o to tutaj, Was drodzy forumowicze...
    Przegladam w internecie chyba wszystkie serwisy z ofertami pracy i wysyłam CV, ale jakos nadal bez pracy jestem
    Może znacie jakieś firmy poszukujace osoby do pracy (bez doswiadczenia), ktore nie oglaszaja się w internecie?

    McDonaldsa i tym podobnych narazie wolę unikac

  2. #2

    Domyślnie

    No, ale chociaz powiedz co umiesz, jakie masz wykształcenie, itp...
    A CV tez trzeba dosc specyficznie pisać...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    specyficznie?

    srednie teraz bede mial...
    interesuje mnie jakakolwiek praca bez wiekszych wymagan (dlatego nie pisalem wiecej szczegolow)
    el-cab, solaris, man itd niestety narazie nie przyjmuja z tego co sie dowiedzialem a tego typu praca mnie interesuje

  4. #4

    Domyślnie

    No tak.
    Widzisz, z podejściem - "jakakolwiek praca, bez wiekszych wymagań" - nie dziwie sie , ze nikt sie nie interesuje.

    CV, faktycznie mozesz sobie chyba odpuscic. To jeszcze nie ten pułap.
    Jak rozumiem interesuje cie praca operatora na produkcji ew magazyniera ?

    To niestety musisz uderzac bezpośrednio do duzych firm. Sprobuj w Browarach, w centrum log. w Gądkach, wiem, ze szukaja w Rabenie.
    Ew w Tarnowie Podg. w Reemstmie.

    Jezeli nawet nie szukaja teraz, warto zostawiać namiary - produkcja często jest sezonowa (dlatego np Browary mogą teraz zatrudniać)

    tego rodzaju pracy na ogól nie ogłasza sie w internecie.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #5

    Domyślnie

    teraz bedziesz mial srednie, czyli domyslam sie ze konczysz szkole wlasnie. nie wiem co tam mogles napisac w cv? o podstawowce, gimnazjum i liceum? kazdy oleje takie cv przeciez, popytaj osobiscie, ewentualnie telefonicznie

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    Browary mogą teraz zatrudniać
    Kumpel tam kiedyś pracował przez 1,5 roku.
    Nic nie pamięta

    Sorry za OT
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #7

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc jakbym potrzebował kasy na cito, to bym nie gardził McD czy zamiataniem ulic. Żadna praca nie hańbi. Hańbi za to płacz i wyciąganie ręki do MOPsów itd. Nie kieruję tych słów bezpośrednio do autora wątku, to takie moje ogólne spostrzeżenie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #8

    Domyślnie

    myślę, że najlepszym wyborem i w sumie najbardziej prawdopodobną opcją dla Ciebie jest zostanie kelnerem. Wbrew pozorom sporo się nauczysz, a jak dobrze trafisz i będziesz sobie radził to i sporo zarobisz jak na początek pracy zarobkowej.
    że jakby coś - to nic

    rx100 blog

  9. #9
    Gaduła Awatar wlopis
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Swarzędz koło Poznania
    Posty
    1 199

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downandout Zobacz posta
    myślę, że najlepszym wyborem i w sumie najbardziej prawdopodobną opcją dla Ciebie jest zostanie kelnerem. Wbrew pozorom sporo się nauczysz, a jak dobrze trafisz i będziesz sobie radził to i sporo zarobisz jak na początek pracy zarobkowej.
    powiedz że to żart,
    tak, akceptacji brudu, niedbalstwa, doś wymieniać,
    pracy w ogóle jest mało a jak jest to rzeczywiście tak jak świder napisał, na benzynkę .
    BEZ ZNAJOMOŚCI NIE RUSZYSZ Z MIEJSCA W TYM KRAJU

    ps
    Moja córka od grudnia jest na bezrobociu, a szkół kilka skończyła.
    SLR/FX/DX/ N/24/35/50/85/SB800/SB600/NX2

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlopis Zobacz posta
    BEZ ZNAJOMOŚCI NIE RUSZYSZ Z MIEJSCA W TYM KRAJU
    To jest szczera i bolesna prawda. No, czasem się zdarza, że ktoś ma szczęście -- znajdzie się w odpowiednim miejscu i czasie…
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •