Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie With older cousins...


  2. #2

    Domyślnie

    Zdjęcie z tego co widzę zrobiłeś d90, a niestety wygląda jak z komórki. Chyba obróbka zawiniła, bo nie wierzę, że prosto z puszki zdjęcie wyglądało tak... nieciekawie. Domyślam się, że tytuł odnosi się do tego małego iglaczka rosnącego pomiędzy starszymi drzewami, ale tak jak napisałem, domyślam, bo na pierwszy rzut oka tego małego tam nie widać.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vavamaka Zobacz posta
    Zdjęcie z tego co widzę zrobiłeś d90, a niestety wygląda jak z komórki. Chyba obróbka zawiniła, bo nie wierzę, że prosto z puszki zdjęcie wyglądało tak... nieciekawie. Domyślam się, że tytuł odnosi się do tego małego iglaczka rosnącego pomiędzy starszymi drzewami, ale tak jak napisałem, domyślam, bo na pierwszy rzut oka tego małego tam nie widać.

    dokładnie tak... ok obórbka poszła w las
    dzięki

  4. #4

    Domyślnie

    Tragedia. Nie rozumiem tutaj ustawienia wartości czasu i przysłony. Chyba konwersja poszła w las. Zmniejszałeś to w paincie ?
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymon708 Zobacz posta
    Tragedia. Nie rozumiem tutaj ustawienia wartości czasu i przysłony. Chyba konwersja poszła w las. Zmniejszałeś to w paincie ?

    nie w paincie nie.... okej wszystko poszło w las
    znowu nie poszło.. trudno ....

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymon708 Zobacz posta
    Tragedia. Nie rozumiem tutaj ustawienia wartości czasu i przysłony. Chyba konwersja poszła w las. Zmniejszałeś to w paincie ?
    Raczej w panice...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  7. #7

    Domyślnie

    @RobertSoul: Nic się nie łam. Masz dobry aparat, wiec pora ruszyć do sklepu po książkę na temat poprawnej ekspozycji i kompozycji- będzie dużo lepiej.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vavamaka Zobacz posta
    @RobertSoul: Nic się nie łam. Masz dobry aparat, wiec pora ruszyć do sklepu po książkę na temat poprawnej ekspozycji i kompozycji- będzie dużo lepiej.
    hehe ja sie nie lamie
    stoja 2 ksiazki na polce nade mna
    wiec juz cos przeczytalem... lecz jestem takim typem, ze jak ktos mi nie pokaze tego na oczy to ja nie zalapie chocbym czytal dziesiatki ksiazek to w praktyce to chyba nic mi nie da
    az wstyd sie przyznawac do tego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •