Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Wordpress - zmiana kolejności sortowania w nexgen

    Jakiś czas temu zacząłem poznawać WP pod kątem zrobienia portfolio wykorzystując NexGena do zarządzania obrazkami. Długo obmyślałem jak zorganizować galerie, żeby portfolio "żyło" - tzn żeby mógł maksymalnie małym nakładem czasu je aktualizować i żeby było elastyczne. Ostatecznie najlepszym pomysłem wydało mi się ogranizowanie galerii za pomocą TAGów które nadaję na etapie przygotowywania fotografii. NexGen pięknie je importuje a za pomocą polecenia nggtags świetnie można kształtować zawartość poszczególnych galerii. Niestety, jak zacząłem wrzucać większe ilości zdjęć, okazało się że nggtags nie sortuje wyników gw ustawień jakie można ustawić w opcjach galerii, tylko zawsze na początku pokazuje zdjęcia dodane jako pierwsze. W związku z tym, nowo dodane zdjęcia pojawiają się w galeriach na ostatnich stronach - bez sensu
    Może jest na forum ktoś kto zna PHP, WP i NexGena i wie jak sobie z tym poradzić (pewnie niezbędna byłaby "drobna" modyfikacja tags.php) ?
    Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 07-04-2011 o 10:41 Powód: ort. 'poszczegulnych'
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ma na forum speców od PHP ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Nie znam WP, ale z tego: http://wordpress.org/support/topic/p...aving-on-wp-28 wyczytalem, ze jest mozliwosc sortowania.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Nie znam WP, ale z tego: http://wordpress.org/support/topic/p...aving-on-wp-28 wyczytalem, ze jest mozliwosc sortowania.
    Sortować można wyświelanie całych GALERII (zdjęcia w NEXGEN zorganizowane są w GALERIE i ALBUMY. ALBUMY zawierają GALERIE, a GALERIE to można powiedzieć katalogi ze zdjęciami). Ale to sortowanie nie działa na zdjęcia wyświotlone w postaci galerii, ale wyszukane w GALERIACH na podstawie TAGów. Zakręcone ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Temat do zamknięcia, rozwiązany
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •