Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Kolejne

  1. #1

    Domyślnie Kolejne

    Tamte coś nie miały powodzenia
    1
    2
    3

  2. #2

    Domyślnie

    tu tez raczej nie wróżę ekstatycznych uniesień.
    Pomijając juz nawet dyskusyjną nieco podsłońcową manierę (która tutaj bynajmniej nie wnosi żadnej wartości dodanej) - podstawowym bledem jest brak jakiejkolwiek przemyslanej kompozycji tych zdjęc.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    Faktycznie, jeśli fotki były robione tym 50 mm 1.4 G co masz w stopce, to te szkło słabo sobie radzi ze zdjęciami pod słońce - http://www.optyczne.pl/159.9-Test_ob...ransmisja.html .
    Nie mówiąc już o tym, że fotografia kwiatów pod słońce jest trudna i niestety z niezbyt dobrymi efektami. Sam unikam takich kadrów, tym bardziej że mój Tamron tez nie lubi się ze słońcem .
    Reasumując - brak ostrości, kontrastu, bliki i jak napisał lechupe - brak jakiś przemyślanych kadrów.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  4. #4

    Domyślnie

    Fakt, głupio się kadruje z łokciami w błocie Nie zajmowałam się nigdy specjalnie takimi zdjęciami więc może jakoś sobie technikę leżenia z aparatem opanuję.
    Co do słońca to mi się akurat podoba Ale de gustibus non est disputandum. Te kwiaty widać tak jak ja postrzegam świat jak się latem wcześnie rano po imprezie budzę. Tak właśnie widzę .... niewyraźnie
    Zobaczymy, następnym razem wrzucę Rutinoscorbin na szkło i będzie bez blików.....chociaż tak je lubię . bu.

  5. #5

    Domyślnie

    A mi się podobają Fajne światło z ostrością też dobrze
    Czasem się przydaje live view
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez evilseed Zobacz posta
    ... z ostrością też dobrze ...
    Tak skromnie spytam gdzie?
    D500, D300 + różne klamoty

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micwn Zobacz posta
    Tak skromnie spytam gdzie?
    ramka jest ostra ...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szardin Zobacz posta
    ramka jest ostra ...
    Ha Ha!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez uomatko Zobacz posta
    Co do słońca to mi się akurat podoba Ale de gustibus non est disputandum. Te kwiaty widać tak jak ja postrzegam świat jak się latem wcześnie rano po imprezie budzę. Tak właśnie widzę .... niewyraźnie
    No tak, oczywiście. Można to i tak tłumaczyć. Tylko czy oszukujesz w tej chwili nas, czy samą siebie? Bo w tej chwili wyczuwam w Tobie taką kobiecą przekorę . Ja osobiście nic nie stracę, jeśli będziesz robiła zdjęcia niepoprawnie. Pytanie tylko, czy lepiej wziąć do serca rady ludzi na forum, czy dalej trzaskać gnioty w przeświadczeniu, że tak Ci się podoba i już, a o gustach się nie dyskutuje.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karbulot Zobacz posta
    Bo w tej chwili wyczuwam w Tobie taką kobiecą przekorę
    Kobieca natura widzę nie jest Ci obca Bardzo ładnie to ująłeś

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •