Szukaj
Przez to że motyw jest mały, główną uwagę przykuwa ziarno.
Sam pomysl i wykonanie mi sie podoba. Oryginalnie jest i rzeczywiscie troche mrocznie. Tylko ze jak moj przedpisca wspomnial, motyw troszke maly i ginie w tym klimacie stworzonym obrobka. A chyba lepiej by bylo jakby z nia wspolgral...Jesli zbyt niejasno i zawilesie wypowiedzialem, to po prostu mogloby tu byc np jakies martwe drzewo z rozlozystymi konarami, lepiej widoczne w kadrze, lub jakis opuszczony dom...
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Skontaktuj się z nami