Ładny klimat na pierwszym.
Szukaj
Ładny klimat na pierwszym.
Wybieram wariant posredni.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Jedynka. Tylko prostowanie, a resztę odżałować. Zdjęcie ma klimat. Kolory mi się wybitnie podobają. Takie to jakieś angielsko-zgniłe odcienie, a ja lubię ten styl.
Pozdrawiam!
Uffdobrze to słyszeć. Może będę bardziej sobie wierzył...
Dla mnie wersja numer jeden jest najlepsza. Blur mi nie przeszkadza, tak samo jak winieta, wyprostował bym tylko i cieszył się sennym widokiem.
Skontaktuj się z nami