Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Bug wieczorem

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Pomijając technikalia to zdjęcie bardzo mi się podoba, a kiedy zdjęcie mi się podoba to kompletnie nie zwracam uwagi na technikalia.
    zgadzam się ładnie w kadrze i fajny motyw - fotę niestety położyła obróbka, gdybyś chciał obrobić ją raz jeszcze to nie wyostrzaj jej nadmiernie, (mozesz zasugerować się komentarzami ) bo "żyletka" straci ten urokliwy klimat

  3. #13

    Domyślnie

    Wybieram wariant posredni.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  4. #14

    Domyślnie

    Jedynka. Tylko prostowanie, a resztę odżałować. Zdjęcie ma klimat. Kolory mi się wybitnie podobają. Takie to jakieś angielsko-zgniłe odcienie, a ja lubię ten styl.
    Pozdrawiam!

  5. #15

    Domyślnie

    Uff dobrze to słyszeć. Może będę bardziej sobie wierzył...

  6. #16

    Domyślnie

    Też jedynka z klimatem.Pozdrawiam

  7. #17

    Domyślnie

    Dla mnie wersja numer jeden jest najlepsza. Blur mi nie przeszkadza, tak samo jak winieta, wyprostował bym tylko i cieszył się sennym widokiem.



Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •