Jak w temacie u
uzywal ktos z was i jak to ma sie w uzytkowaniu ?
Szukaj
Jak w temacie u
uzywal ktos z was i jak to ma sie w uzytkowaniu ?
Nikon D700 + GRIP / Nikon D800 + Grip /N50 1.4 / N85 1.8 / N24-70 2.8 / N60 2.8Micro/ N35 1.8 / N70-200 2.8 VRII / SB 900 / MF 190XPROB + MF 496RC2
Było kilka razy na forum przerabiane, wpisz słowo "zbroja" w szukajke a znajdziesz odpowiedź. Generalnie nie warto- kurz i wilgoć pod to włazi, wygląda tragicznie a ochrona od uderzeń raczej marginalna, wg mnie strata pieniędzy.
D750x2|N24-70/2.8|N35/1.8|N50/1.8|N85/1.8|N180/2.8D|SB900,SB910|Lowepro
Skontaktuj się z nami