Witam serdecznie coś namieszałem w swoim Capture One Pro 5. Nefy które wyświetlam są jakby zabrudzone ciemne jakby były robione na iso sto tysięcy. Nie bardzo wiem jak sobie poradzić z tym problemem dlatego proszę o pomoc.
Szukaj
A może wkleisz zdjęcie (screenshoota) z ustawieniami Exposure po lewej a zdjecie edytowane abyśmy wiedzieli o co tobie chodzi dokładnie. Zaglądnij też do Details i zobacz czy noise reduction nie działa.
I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
www.photolink.pl : Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami