Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie Nikon d5000 .wady pomoc naprawa porady

    Kupiłem nikona d5000 już trzy razy był w serwisie .co mu dolega ? Ciemne pasy na monitorze przechodzące z góry na dół . Ziarno tak wielkie ,że nie mozna usunąć w żadnym ustawieniu . Nie ostrzy ,barwy zszarzałe .totalna porażka. Serwis upiera się , że jest wszystko w porządku . Wysłałem im zdjęcia na cd jak robił z poczatku a jak robi teraz. Proszę o poradę może ktoś miał taki problem.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez franciszek-g Zobacz posta
    Kupiłem nikona d5000 już trzy razy był w serwisie .co mu dolega ? Ciemne pasy na monitorze przechodzące z góry na dół . Ziarno tak wielkie ,że nie mozna usunąć w żadnym ustawieniu . Nie ostrzy ,barwy zszarzałe .totalna porażka. Serwis upiera się , że jest wszystko w porządku . Wysłałem im zdjęcia na cd jak robił z poczatku a jak robi teraz. Proszę o poradę może ktoś miał taki problem.
    zamieść może jakieś zdjęcia z tego aparatu
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  3. #3

    Domyślnie

    ciemne pasy - tulipan na 18-55
    ziarno - iso hi1.0
    nie ostrzy - manual/coś z obiektywem
    barwy zszarzałe - profil natural



    za rdcom'em poka zdjęcia ,chociaż akurat bym się nie zdziwił gdyby matryca była uszkodzona, a serwis twierdził że wszystko gra

  4. #4

    Domyślnie

    Ciemne pasy mogą być spowodowane oświetleniem żarowym w pomieszczeniu. Wynika to z częstotliwości prądu 50hz i takie tam.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  5. #5

    Smile Nikon d5000 .wady pomoc naprawa porady

    Dopiero się zarejestrowłem i nie wiem jak zamieścić zdjęcie . Prubowałem wielu sposobów i nic .pozdrawiam.prosze o jakąś wskazówkę.

  6. #6

    Domyślnie Nikon d5000 .wady pomoc naprawa porady

    Ostatnio edytowane przez franciszek-g ; 25-03-2011 o 19:22

  7. #7

    Domyślnie

    wrzuć zdjęcie na jakiś serwer np. http://imageshack.us/ i później wklej link do niego

    Ps. przykład: skorzystaj z opcji wstaw adres URL dostępnej w menu edycji postu (taka ikonka na górze okienka w kształcie ogniwa łańcucha z globusikiem w tle )

    Możesz również wkleić link jako text np. http://img34.imageshack.us/i/dsc3471p.jpg/
    Ostatnio edytowane przez ad2122 ; 25-03-2011 o 19:06
    D300 + N 18-55mm VR + N 35/1.8 G + S 18-200 DC OS HSM + H MC 44m-4 58/2 + N SB-700 + N Di466

  8. #8

    Domyślnie

    franciszek-g wstaw fotki bez skalowania, w pełnej rozdziałce.

    W sumie, to o co Ci chodzi, że niby co jest źle "po awarii"?
    D300 + N 18-55mm VR + N 35/1.8 G + S 18-200 DC OS HSM + H MC 44m-4 58/2 + N SB-700 + N Di466

  9. #9

    Domyślnie

    Nic niepokojącego nie widzę na zdjęciach, ale, ale widzę że kolega liczy na to że aparat sam zrobi ładne zdjęcie. IMHO wszystko jest w porządku z aparatem. Proszę czytać, chłonąć wiedzę.....a i instrukcja....
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  10. #10

    Domyślnie

    - mam dziwne wrażenie że czarne pasy to winieta
    - kolory tak jak mówiłem na "przed awarią" jest coś w stylu vivid
    - ziarenka nie widzę za małe zdjęcie / brak - chyba że chodzi o przeostrzenie
    - nie ostrzy też nie zauważyłem w krajobrazach przymykaj będzie większe go

    na czym polegała "awaria" ? dla mnie jest ok

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •