Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: atak

  1. #11

    Domyślnie

    nie w nocnik tylko w pieluchę, więc spektakularnego zakończenia nie ma.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #12

    Domyślnie

    Czy to jakiś pokaz możliwości obiektywu? Już wiemy jak się GO prezentuje a teraz poprosimy o zdjęcia.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez uomatko Zobacz posta
    Czy to jakiś pokaz możliwości obiektywu? Już wiemy jak się GO prezentuje a teraz poprosimy o zdjęcia.
    Nie rozumiem wywodu. Zdjęia sa na pierwszej stronie. Nie podobają się to napisz co jest źle a co dobre. Nie są to testy karteczkowe. Jak chcesz się wypowiadać to przemyśl lepiej co piszesz chyba, że nabijasz sobie licznik.
    Widzisz oceniać można w na dwa końce.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #14

    Domyślnie

    Widać, że klocki dzieciaki składały bo niedokładnie
    Ja też teraz więcej w klockach siedzę niż w zdjęciach Ale faktycznie brakuje dobrego zakończenia.
    red light, dark room...

  5. #15

    Domyślnie

    A mi się podoba pomysł i wykonanie Najciekawsze dla mnie - 10

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •