1
http://img27.imageshack.us/img27/6971/wiewior1.jpg
2
http://img543.imageshack.us/img543/3478/wiewior3.jpg
edit
Co robie zle,ze sa nie widoczne fotki?
Szukaj
1
http://img27.imageshack.us/img27/6971/wiewior1.jpg
2
http://img543.imageshack.us/img543/3478/wiewior3.jpg
edit
Co robie zle,ze sa nie widoczne fotki?
Ostatnio edytowane przez U-CUT ; 22-03-2011 o 01:56
out of the body
OM10+S28-70
Musisz je wrzucić w znaczniki IMG, a konkretniej każdy link wrzucić do "Wstaw obrazek" a nie wklejać w okno pisania postu.
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
Słaby wiewiór? lekko podupadły![]()
out of the body
OM10+S28-70
Skontaktuj się z nami