Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Na lincz

  1. #1

    Domyślnie Na lincz

    Zdjęcia z soboty... dzizas jakie to jest trudne miejsce do ustawienia... bez koncepcji zupełnie!


    Model:NIKON D200
    Shutter Speed:1/3 second
    Aperture:F/22.0
    Focal Length:31 mm
    ISO Speed:200
    Date Taken:Mar 19, 2011, 6:36:23 AM




    Model:NIKON D200
    Shutter Speed:4/1 second
    Aperture:F/8.0
    Focal Length:20 mm
    ISO Speed:200
    Date Taken:Mar 19, 2011, 5:53:11 AM



    Corfe Castle, Dorset, UK
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

    Domyślnie

    Drugie zdecydowanie lepsze - przestrzenne
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  3. #3

    Domyślnie

    Linczować chyba z zazdrości.
    Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
    Pozdrawiam. M.K.

  4. #4
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Za Bartkiem.
    A mi się jeszcze marzy wersja z pory pierwszego w ujęciu drugim (Jezu, co za konstrukcja językowa).
    Kiedyś wrzucałes już tę miejscówkę i nie narzekałeś na brak konceptu. Zresztą były obie świetne.
    A jedynka- rozumiem- przecież Ty kochasz piony,wiec musiala tu trafic. Ale nie jest zla.

    P.S Znalazlem. Najlepsze zostawiles na pózniej?
    Ostatnio edytowane przez maniak666 ; 22-03-2011 o 00:17 Powód: P.S

  5. #5

    Domyślnie

    Pierwsze jest bardzo fajne( drugie również ) ze względu na piękne kolorki i starannie poukładany kadr,
    na drugim troszkę się dużo dzieje, co nie oznacza że jest złe.

  6. #6
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Wybieram jedynkę za te bajkowe kolory, ale obydwa zdjęcia świetne.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  7. #7

    Domyślnie

    Eee, no nie ma co linczowac. 1 to bym widzial w proporcjach 4:5...bez srodka, troche jakby za duzo tych chmurek, ten plan zdjecia przytlacza reszte planow. A moze nawet w kwadracie...lub 3:2, ale wiecej przestrzeni na gorze kosztem srodka. Za to 2 biore absolutnie bez zastrzezen. Dobry przestrzenny kadr
    P.S Gdzie twoj fajny avatar z ta pszczola ktora sie dusi/kaszle?
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #8

    Domyślnie

    Super obrazki ale jedynka bije na głowę koleżankę nr 2

  9. #9

    Domyślnie

    dla mnie oba wspaniale.....

  10. #10

    Domyślnie

    Super, podobają mi się .
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •