Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wielebnyy Zobacz posta
    Troche dystansu panowie i bedzie ok .

    czlowiek uczy sie na bledach.
    dystans jest ok

    Wielebny ja już się bałem czy Ty jeszcze żyjesz

    jak się ma uczyć na błędach jeżeli będziemy go poklepywać po plecach i piać z zachwytu
    mówisz że u mnie z 10 się znajdzie?
    odetchnąłem z ulgą bo nie spodziewałem się aż takiej ilości

  2. #12

    Domyślnie

    Drogi Panie Jacku , gdzie pan wyczytal , ze mowie o panu jesli chodzi o te zdjecia ? . Niedawno sie zarejestrowalem na tym forum , ale juz od dawna tu zagladam, i patrzylem rozne osoby o nie mi chodzilo. Nie chce wymieniac nickami ani imionami i nazwiskami. Ja wiem, ze czlowiek potrzebuje troche krytki , ale ja troche odebralem w sposob chamski komentarze na temat tych prac. Moze po prostu mi sie tak zdawalo

    Po 1 warsztatach nikt nie bedzie robil idealnych zdjec. Wiec nie ma czego wymagac

  3. #13

    Domyślnie

    faktycznie to nie ten wielebny
    tamten miał jedno y

    a co do faktu iż był 1 raz na warsztatach to co to ma do rzeczy? przecież nie wiąże się to z tym że pierwszy raz aparat do ręki wziął

    Cytat Zamieszczone przez wielebnyy Zobacz posta
    ale ja troche odebralem w sposob chamski komentarze na temat tych prac.
    a która to linijka była chamska?

  4. #14

    Domyślnie

    to ze ktos robi sobie zdjecia na codzien przy sloneczku od 10 lat , a nigdy nie pracowal w studio z lampami itd to wlasnie nie znacze ze wejdzie do studia i w ciagu 3h zrobi dobre zdjecia. Bo taki czlowiek nie ma o tym pojecia.

    A co do chamskosci to odebralem 1 post zaraz pod zdjeciami jako chamski Po prostu jestem ciekaw jakie zdjecia robi jego autor , ze tak krytykuje .
    Ale nie obchodzi mnie , nie chce mi sie dyskutowac na ten temat, bo nie ma sensu . Powiedzialem juz swoje zdanie i starczy Dziekuje Dobanoc

  5. #15

    Domyślnie


    Cytat Zamieszczone przez gringo222 Zobacz posta
    ...Kadr z aparatu wygląda następująco:
    |
    \/

    Cytat Zamieszczone przez gringo222 Zobacz posta
    Jednak jestem już stary...


  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta



    |
    \/



    Jednak jestem już stary...

    być może, podziel się refleksją dlaczego tak myślisz

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek_G Zobacz posta
    być może, podziel się refleksją dlaczego tak myślisz
    Autor zaprezentował nam tu 3 prace. Zapytany przez Marka pokazał to, co pozwoliłem sobie powyżej zsumować. Ja rozumiem i znam przypadki dość ostrych cięć (kadrowań) w pewnych warunkach. Ale w studiu? Gdzie jest czas i luksus? I to takie kadrowania? Myślę, że kolejność prezentacji i ukazanie tych cięć dopiero po zadanym pytaniu też jest znacząca. Chciałbym zobaczyć sytuację gdy modelka, zadowolona z pokazanego efektu, poprosi o wydruk w odpowiedniej wielkości.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    ... Ja rozumiem i znam przypadki dość ostrych cięć (kadrowań) w pewnych warunkach. Ale w studiu? Gdzie jest czas i luksus? I to takie kadrowania?
    @samek:
    chyba faktycznie przesadziłem z tym cropem... Dzięki za uwagi

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •