Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Zdjęcia z warsztatów ...

    To moje pierwsze warsztaty i pierwsze wystawiane na formu zdjęcia z warsztatów:

    1.

    2.

    3.

    Zdjęcia są obrabiane w PS.
    A warsztaty były SUPER!

  2. #2

    Domyślnie

    zdjęcia na to nie wskazują że były super
    co się podziało na 1 z szyją?
    2 wogóle dziwnie wyszło
    3 po co tak pocięta ładna modelina?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    zdjęcia na to nie wskazują że były super
    Och, pierwsze koty za płoty. Gringo dawaj następne, na pewno masz coś jeszcze. Podejrzewam, że szukałeś jakichś innych nieopatrzonych ujęć.

  4. #4

    Domyślnie

    @jacek.gold:
    dzięki za uwagi.
    starałem się na tych zdjęciach poszukiwać szczegółu i detalu, wyrazu twarzy, spojrzenia oczu, dlatego bardzo ciasno wykadrowałem ujęcia ze zdjęć aby oddać to co chciałem osiągnąć. chciałem aby zdjęcia przyciągały wzrok, mi się na przykład zdjęcie numer 3 bardzo podoba, bo to spojrzenie przykuwa uwagę, a odpowiednie kadrowanie to potęguje, ale to moja subiektywna opinia i nie mam nic przeciwko jeżeli innym te zdjęcia się nie podobają …
    zdjęć całych sylwetek modelek jest pełno dookoła, a ciasno wykadrowanych ujęć mało …

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie trójka też bardzo się podoba. Czepiając się "forumowo" zlikwidowałbym włoski po lewej stronie szyi
    Spytam z ciekawości: taki kadr z body czy obróbka?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiek_G Zobacz posta
    Och, pierwsze koty za płoty.
    Dokładnie!!! Jestem ciekaw kto przebywając pierwszy raz w studio, umiałby dokładnie zapanować i nad światłem (lampami) i na kadrami.
    Uważam, że do zaprezentowanych w tym wątku zdjęć należy podchodzić z dystansem.
    To są warsztatowe wprawki, nieprawdaż?
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  7. #7

    Domyślnie

    @marek2004:
    Kadr z aparatu wygląda następująco:
    Nic specjalnego. A nawet gorzej niż źle ...
    Dopiero ciasne wykadrowanie wydobywa z tego nieciekawego zdjęcia to "coś" co mi się podoba
    Plus obróbka w PhotoShopie:
    - retusz oka (5 kroków)
    - retusz skóry - usuwanie przebarwień
    - retusz skóry - wygładzanie (z Gaussian Blur i filtrem High Pass)
    a szczegóły retuszu na mojej stronie w stopce do wykorzystania

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gringo222 Zobacz posta
    @marek2004:
    Kadr z aparatu wygląda następująco:

    Nic specjalnego. A nawet gorzej niż źle ...
    Dopiero ciasne wykadrowanie wydobywa z tego nieciekawego zdjęcia to "coś" co mi się podoba
    Że się jeszcze wtrącę ... w tym wypadku na pewno przsadziłeś z tak ciasnym kadrowaniem.
    Nie podoba mi się, a przede wszystkim nie widzę żadnego uzasadnienia jednoczensnego cięcia czoła i podbródka.


    BTW ... czy pozostałe zdjęcia, które tu zaprezentowałeś, to też tylko małe wycinki kadrów?
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downunder Zobacz posta
    BTW ... czy pozostałe zdjęcia, które tu zaprezentowałeś, to też tylko małe wycinki kadrów?
    Tak, bardzo ciasne kadrowanie jest na tych 3 zdjęciach.

  10. #10

    Domyślnie

    gringo222 nie przejmuj sie panowie sie chyba zagalopowali w krytyce.. jako , ze to sa Twoje 1 zajecia warsztatowe to i tak wyszlo ok. Ja juz sie naogladalem tu tych prosow zdjecia na ich stronach portfolio , photoblogach itp.. na 100 zdjec z 10 dobrych i czesc, a na forum sie sadza jak by byli mistrzami. Troche dystansu panowie i bedzie ok .

    czlowiek uczy sie na bledach.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •